Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan miért csak dühödten...

Sokan miért csak dühödten pontoznak, netán személykednek érdemi indoklás nélkül?

Figyelt kérdés
Nem csak a pártfanatikusokra jellemző ez, hanem az "ideológusokra" is, legyen szélsőjobbról, legyen szélsőliberális oldalról.
2015. aug. 21. 20:58
 1/6 anonim válasza:
62%

Csak a magam nevében nyilatkoznék:


Unom már mikor leírok valamit és valaki cáfolni kezdi, majd forrást kér. Kap forrást beleköt annak hitelességébe. Kap még öt forrást, mind az ötbe beleköt. Ma már senkinek sem bizonygatok semmit. Lepontozom és elküldöm a p..ba, forrás nélkül.


Hogy mások miért, azt nem tudhatom.

2015. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Az értékelésért pont jár :D


Bár védelmemben, és elég korrekt válaszokat szoktam adni, oszt' engem is lepontoznak mindig. Amióta aktív vagyok ebben a kaetgóriában, estem vagy 3%-ot :D

2015. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Én lepontozok mindenkit. Nagyon vicces ahogy a hülye semmitsejelent százalékok miatt egymásnak ugranak az emberek. :)
2015. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Nem ugranak egymásnak, mert senki sem tudja ki pontozta le és ki fel. Vagy ti másképp látjátok ezt az oldalt, mint én?
2015. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Persze hogy nem tudják, de épp ezért vicces ahogy megy a gyanúsítgatás. :) De nem csak ebben a kategóriában van ez így.
2015. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jah, értem: A bunkó emberek offolnak, értelmetlen, trágár, provokatív válaszokat adnak, akik csak veszekedni akarnak, majd még a náluk jóval hasznosabb embereket is lepontozzák, és a bunkó azt hiszi, hogy egy értelmes ember majd leáll ezen vitatkozni, és azt hiszi, hogy ez szórakoztató?! Ahha, értelek előttem szóló, és azok, akik ilyenek, csak megsúgom, hogy nem csak ti vagytok többségben ;) Én akárhány lepontozást is kapok a magadfajtáktól, és más, attól még hasznos, értelmes tanáccsal ha tudom, ellátom a kérdezőt, mert engem bizony nem érdekel a 0% sem, bár annyi nem lesz, hiszen nem csak deffektes fejű felhasználók vannak itt. ;) Nem a százalék a lényeg igazán, az csak statisztika, hanem a válasz értelme, és a statisztika lecsökkenése nem csak rossz válaszolóknak a jellemzését mutatja, mutathatja az irigyeket is, akik a trollkodásig jutottak. "Gratula", ez a szegénységi bizonyítványos, hogy mások " összeugratásán élvezel, holott ilyenen csak a selejt fejű emberek hergelik egymást, a normális tovább tud lépni. 50-50% JÓ ÉS ROSSZ. Régen tényleg nyugodtabb hangulat uralkodott itt, mára az új generációk olyanok mint az állatok, és mondhatom, hogy kivétel nélkül, mert a selejt statisztika ezt mutatja. Egekbe szállt az ostobaság. Nyugodtan lehet oltani, s ez legyen akkor a kérdezőnek is egy válasz. Hát, kérdező, ilyen a net, a gyávák névtelenül szenvednek, a leggyávábbak privátban oltanak, hogy le ne tiltsák őket, mert akkor oda az olcsó játék, a h#lyegyerekeknek. Ez van, szokni kell, méltósággal továbblépni. Ma már itt sem kaphatsz mindenkitől hasznos választ, én pl. csak azokat pontozom-jelentem, akik rászolgálnak. Nem mindenkit ok nélkül, csak mert ez "jó buli"!
2016. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!