Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Segítség ha választ vagy...

Segítség ha választ vagy kérdést írok, miért nem látom, mit gépeltem be, és néha el is tűnik minden? Eddig ilyen nem volt

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Válasz esetén: akkor tűnik el a "válasz elküldése" gomb lenyomása után, ha a válasz megírásának kezdete és beküldése között a kérdést másik témakörbe helyezik át (vagy törlik, akkor visszadob a kategóriába). Előfordulhat ilyen egybeesés, nem tudsz mit csinálni vele.


A másik lehetőség hogy rossz helyre kattintasz és lenyomod a Backspace billentyűt (mintha szöveget javítanál és törölni szeretnél), és a böngésző visszaugrik az előző lapra.

2015. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem erről volt szó. Miközben gépeltem, nem láttam a betűket. Tehát, amikor ebbe az ablakba írtam, mint mindig, amikor válaszolok, nem láttam semmit, csak fehérséget.


De már magától megoldódott. Lehet, hogy a gépem, vagy a net le volt terhelve, nem tudom. De most már tudok írni, és látom, mit gépelek.

2015. aug. 26. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A videokártyáddal vagy annak a driverével lehet gond.
2015. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!