Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Törölték már kérdést az oldalról?

Törölték már kérdést az oldalról?

Figyelt kérdés
gyakori kérdések.hu ról
2010. márc. 12. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem is olyan rég feltettem egy videót, és véleményt kértem róla, erre reklámnak titulálták és törölték. Mai napig nem tudom mi a tököm volt benne a reklám. Tucatnyi ugyan ilyen kérdés van még most is, amik közt sokkal keményebb reklámértékű videók is vannak.
2010. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többször is

egyszer azért mert

-nagyon trágár kérdést tettem fel

-a kérdést reklámnak minősitették

-hülye kérdést tettem fel

2010. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen!! mert vmi olyan tettem fell h szomorú vok és h van e kedve vkinek msn.ezni veleM!!

törölték!! ennyi!!!

xD

2010. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is trágárság miatt törölték, de nagyon ideges voltam akkoriban.
2010. márc. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ja én is állítólag hülye kérdést tettem fel ,ha valakinek nem tetszik nem kell rá válaszolni,sztem még mindig jobb volt mint most pl:most keltek ki a halaim nem lesz bajuk a víztől?(gondolom itt a csapvizre gondolt),de akkor is

Én egy híresség méretét kérdeztem,mert akkora arca van hogy ő igy meg ugy ennyi nő annyi ,és egy ilyen nőtöl akartam megkérdezni ,hogy igaz -e?most ez miért hülye kérdés ha az elöző nem az.

2010. márc. 13. 01:08
 6/9 anonim válasza:
100%
Én is tettem már fel jópár kérdést amit a "szabályzat megsértése" meg amiatt töröltek hogy állítólag ellentmondtak egymásnak a kérdésekben az adataim...hát csak nem fogom mindegyikhez a valós adataimat odaírni mikor így is elég egyszerűen beazonosítható sztorikról van szó (annak aki ismer)
2010. márc. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

olvastam azt a kérdést:D

nem is volt hülye kérdés..értelemszerű volt attól a szövegtől..

és jah vannak itt olyna kérdések..de nah attol gyakorikérdések.hu h mindenki megkérdezi ami érdekli.


És am sztem Ákosnak kicsi ha már rajol azzal a zenével:D

2010. márc. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nyelvtanilag ,azért helytelenül írtam ki a kérdést,mert ha normálisan kérdezem ,akkor azt fórum kérdésnek ítéli és az nem ide való állítólag...
2010. márc. 13. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, felraktam egy játékot, és azt mondták, hogy reklám.

Meg volt egy állítólag fölösleges kérdésem.

2010. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!