Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlik a moderátorok...

Miért nem törlik a moderátorok az offolásokat, és figyelmeztetik az offoló felhasználókat?

Figyelt kérdés
Azis benne van a szabályzatban, hogy "ne offolj!" Ehhez képest számtalan kérdésnél lehet látni, főként az ezotéria kategóriában, mert rengeteg olyan ki.va okos ember van ittis, akik nem tudnak elmenn ezo kérdés mellett anélkül, hogy be ne szóljanak a kérdezőnek. De nemcsak ott, minden kategóriában vannak offolások, csak én úgy vettem észre, hogy ott a legtöbb. Szerintem ha a kamu kérdéseket, meg a "kinek lehet írni?" kérdéseket törlik, azokat a kommenteket is simán törölhetnék, ráadásul szerintem egy offolás sokkal bosszantóbb, mint mondjuk egy ismerkedős kérdés.
2015. szept. 15. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaptam már büntetést hogy "válaszaidból már számtalan alkalommal kellett törölni"..szóval hidd el, ők is kapnak "jutalmat"..
2015. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért nem törlik; bár azt sem, hogy miért kéne.

A kérdéssel kapcsolatos gondolatok megosztása ízlés szerint minősülhet offnak is meg nem is.


Gondolom talán cenzúrát szeretnél. Én nem. Nekem nyugodtan írhat akárki offot is, semmi baj.

2015. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor rányomsz a válasz mellett a behajtani tilos táblára, és kiválasztod, hogy ez a válasz egyéb probléma miatt átnézendő. Emellett minden nap küldesz 2-3 emailt a GYK hivatalos email címeire, amiben megkéred őket, hogy a jelentési lehetőségeket bővítsék. Ahogy elkélne oda az "ez nem válasz a kérdésre", úgy az "ez eldöntendő kérdés", és még több más hasonló dolog. A minimum az lenne, hogy amit a szabályzat tilt, azt lehessen kategorizálva jelenteni.


Én már szinte mindenre az "egyéb probléma" opciót nyomom, kérdéseknél meg az "ebből nem derül ki, mit szeretne megtudni" lehetőséget. Hogy pontosan mi a baj, azt majd a moderátor kitalálja, ez a munkája.

2015. szept. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak kérdések melyek olyan mértékű emberi butaságot tükröznek, hogy egyszerűen nem lehet elmenni mellettük.
2015. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!