Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki szavaz arra hogy az újabb...

Ki szavaz arra hogy az újabb világvége féle kérdésekért, a gyakori kérdesek moderátorai figyelmeztetést szabjanak ki és következőleg már tiltsák is ki az ilyen értetlen felhasználókat?

Figyelt kérdés
sok ilyen Nostradamusos és Majás világvégés kérdés van, miért nem bírják elolvasni ott?Miért kérdezik meg újra annak ellenére hogy a moderátorok a kérdés kiírása előtt jelzik hogy ellenőrizzük,hogy szerepel-e már ez a kérdés az adatbázisban?Tehát ki szavaz arra hogy figyelmeztetés,és később tiltás járjon érte?Mondjuk erre a 18 napra már felesleges? :D
2012. dec. 3. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a kis időre bevezettethető lenne egy világvégekérdésadó.

Minden ilyen kérdés után 2000 ft-ot kellene fizetniük nekem zsebbe. :D

2012. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Alapjárat lenne 200.000 forint bevétel :D
2012. dec. 3. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, meg lehetne pályázni pánikkezelési módszerként.

Mindenki jól járna vele. XD

2012. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Remélem a választásokhoz hasonlóan a hónap közepe felé lezárják az ezotéria témakört, különben itt hisztéria lesz.


Bár amennyi haszna annak a témakörnek van... játszótér a trolloknak azzal a kiskapuval, hogy nehéz megítélni egy kérdés-válasz valóságát, ezért a moderátor meghagyja.

2012. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ennyi erővel törölhetnék a sok "Most terhes vagyok?" kérdést is, merthogy minek kérdezik meg újra és újra? ...
2012. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szavazok.
2012. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ez lenne a legnagyobb probléma ezen az oldalon akkor a Gyakorikérdések lenne az egyik legszínvonalasabb oldal a világon
2012. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
voksolok
2012. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ezotériát ne zárják be, de sok világvégés, reptoidos kérdést igen!
2012. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szavazok! Elég volt!


(épp most akartam kiírni egy hasonló kérdést, de ahogy látom felesleges, mert a moderátorok így sem tehetnek/tesznek semmit)

2012. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!