Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért irtották ki teljesen...

Miért irtották ki teljesen erről az oldalról az ismerkedési/társkeresési lehetőséget?

Figyelt kérdés
Sok magányos embert talált itt korábban egymásra, többek közt én is. Nem értem, miért kellett megszüntetni ezt a felhasználási módját a GyakoriKérdéseknek.
2015. okt. 13. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Mert ez nem tarskereso.

Es kiirtva sincs. En is ismerkedtem itt regen, de soha nem unatkozo,ismerkedo hirdetesre reagalva, hanem priviben fejtegettunk ki temakat bovebben vagy adtunk tanacsot. 4 ismertsegem lett igy innen, akiket most, evekkel kesobb is ismerek. Eggyel most is beszelunk.

2015. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. irja!
2015. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A nagyrészt "ismerkedős" kérdések kiírói vagy trollok vagy fake (kamu) másnak kiadó személyek. Van társkereső vagy 10 meg ismerkedős oldalak, ez itt kérdezős oldal. Kérdésekkel.
2015. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem miért,bezzeg ezotéria rovat van. :(
2015. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ismerkedés rovat sose volt tudtommal.
2015. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt hasonló...

Én sem értem hogy kit zavart, tényleg sok ember tudott itt egymásra találni:(

2015. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!