Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valami gond az internetes...

Van valami gond az internetes ismerkedési módommal?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk itt az oldalon ráírok valakire, aki ismerkedni akar, így csinálom:

Először köszönés, megkérdezem beszélhetünk-e, elmondom a koromat és nemet. Utána többnyire azt kérdezem meg mit a hobbija, mit szeret csinálni, majd amit ír arra reagálok, és jön egy másik kérdés, általában ilyenek hogy mennyire bulizós, vagy ilyesmi. Arra is reagál, aztán meg már eléggé változó miket kérdezek, de az első kérdések többnyire ezek. Általában megkérdezem azt is, hogy ő mondjuk az iskolában mennyire népszerű, milyen sok haverja van. Vagy hogy miket szokott csinálni a számítógépen.

Szerintetek ezzel az ismerkedési módommal van valami baj? Hogyan lenne jó csinálni? Csakmert a másik mindig nagyon hamar szűkszavúvá válik és unottá.


2014. aug. 3. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

ha őszinte vagy az a baj

ha hazudsz akkor meg az

neten sokmindet lehet csinálni, kivéve ismerkedni

2014. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz olyat, hogy mennyire népszerű , mit csinál a gépen,meg hogy mennyi barátja van, ezek a kérdések könnyen lehetnek nyomulós kérdések.
2014. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én személy szerint nem szeretem a tipikus kérdezz-felelek ismerkedéseket. Persze meg kell tudni minél több dolgot a másikról. De inkább beszélgessetek. Véleményt kérdezz.

Amiket szerintem mindenképp kerülj el:

-mondj valamit

-mesélj magadról

Engem ezekkel azonnal el lehet kergetni. :) Hajrá!

2014. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a te ismerkedési metódusoddal van baj!

Rázúdítasz egy ismeretlenre millió egy kérdést, anélkül, hogy előbb te mondanál magadról valamit.

Mint egy bűnügyi kihallgatás...

.

Ha tőled kérdezné valaki: ismerkedni szeretnék veled, ki vagy, milyen gondolataid vannak, mivel csapod agyon idődet, mit csinálsz gépeden stb. anélkül, hogy bármit is mondana magáról valamit, te sem tudnád hova tenni, elhajtanád.

.

Ha velem akar valaki ismeretséget kötni, én is szeretnék tudni róla ezt-azt, hogy egyáltalán érdemes-e elkezdeni. Aki rólam mindent akar tudni anélkül, hogy én bármit is tudnék róla, kellemetlen kérdezőként könyvelném el, következmény: lapát.

2014. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem annyira természetes. Gondolom a barátaiddal sem így beszélsz. Én úgy szoktam (és nekem elég jól beválik), hogy elkezdek valamiféle témáról beszélni, ami engem érdekel (mert ugyebár olyan embert akarok találni aki passzol a világomba) és ha abból jó beszélgetés lesz, akkor kezdek érdeklődni az adatairól, mert akkor már nem egy random ember adatait hallom, hanem azért, akivel jót beszélgettem és úgy már értéke is van ennek az információnak. Az, hogy ráírsz egy ismeretlenre és megkérdezed, hogy hány éves, egy kisebb hazugságnak is elmegy, mert miért érdekelne, ha nem tudod, hogy van-e benne számodra valami érték.
2014. aug. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!