Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol tudom jelenteni a moderáto...

Hol tudom jelenteni a moderátornak ezt?

Figyelt kérdés

"az enyemet bekapnad vibri helyett a szoros puncidba?"

Ezt az üzenetet kaptam egy zaklatótól, és már baromira elegem van belőlük..

Nem gondolják magukat egy kicsit csicskának az ilyenek? Vajon akkor is csinálnák ezt, ha a lányuknak irkálnának ilyen dolgokat?

Linkelem hozzá, hogy mire kaptam ezt a választ.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

Tök ártalmatlan kérdés, mindenféle felhivás nélkül. (Hozzátenném, hogy férfi vagyok.)


2015. okt. 24. 21:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
De ennek mi értelme,irkálni ilyesmiket, ha nő, ha férfi a másik fél? Elolvastam a belinkelt kérdést is, valahogy nem ösztönzött még véletlenül sem arra,hogy perverz gondolataim legyenek.
2015. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne keress logikát mögötte. Ennek a csávónak mínuszban volt az IQ-ja. Idézek tőle: "Hogy te mien egy bú-zi vagy " "Mi van félsz a juktól?"
2015. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 10/12


Akkor szerintem tippeket kéne adni a származására, és lehet ott valami betalálna :D

2015. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13#

Nekem azt írta, hogy Kuvaiti, de valószínűleg a nyóckerből írt

2015. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!