Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy jövőben...

Nem gondoljátok, hogy jövőben az összes világvégével kapcsolatos kérdést jelenteni kellene moderátornak?

Figyelt kérdés
Másképp lehet hogy nem lehet gátat szabni az ilyen témában érkező kérdéseknek és szerintem nem arra alakult ez az oldal hogy egyetlen témában telenyomják kérdésekkel, amelyeknek ráadásul értelmük sincs.
2012. dec. 22. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
36%
Nem
2012. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Elküldtem a moderátornak.
2012. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem lennének ilyen kérdések, akkor min nevetnénk???
2012. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Én egyetértek. Elég unalmas, mikor már legalább századjára teszik fel ugyanazt a kérdést és sütik el szinte szóról szóra ugyanazokat a poénokat. :( Lehet, hogy ide papagájok írnak. :D
2012. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Annyit kéne módositani a kérdés létrehozásán, amikor szűr az oldal hogyha a világvége szó benne van a kérdésben/leirásban akkor nem írja ki a kérdést, csak átrak a kereső oldalra, és rá is keres a szóra.
2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
nem
2012. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Az összeset? Hajrá, elég sok van...
2012. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy a jövőbenieket... :-)

Aki pedig azt írta hogy "ha nem lennének ezek a kérdések akkor min nevetnének" azt tudom mondani hogy szerintem épp elég alacsony színvonalú dolog van a neten.

2012. dec. 22. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Elfér a szerveren, nem? Akiket ez érdekel, miért ne kérdezgethetnék egymást erről? Semmivel sincs kevesebb létjogosultsága, mint bármelyik ezotériával kapcsolatos kérdésnek. Ennyivel az egész témakört törölhetnék.
2012. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy minek van értelme meg minek nincs, az egész ezotéria és vallás kategóriákat be lehetne zárni, de még a szerelem, szexualitás kategória nagy részét is.
2012. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!