Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kinek segítettek ezen az...

Kinek segítettek ezen az oldalon ilyen témakörben úgy, h hasznát is vette? És ki az, aki eddig még sose kapott használható segítséget?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok, milyenek az arányok.
2010. márc. 17. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
én kaptam hasznos választ, mert nem tudtam miből lesz a répa ( répa virágzik a 2. évben aztán a magokat elültetik )
2010. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%
én sok hasznos választ kaptam és próbálok hasznosakat is adni, nem szeretek leoltani senkit, szeretek segíteni ha tudok :) és amikor nekem van szükségem erre, akkor általában vissza is kapom :)
2010. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rainmaker ***** válasza:
100%
Nekem igen, számítógépes szoftverrel kapcsolatban és megtudtam, miért lyukacsos a háztartási keksz. Amúgy általános kérdéseket tettem fel, mert érdekelt, hogy mi az emberek véleménye.
2010. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, bár én általában saját szakterületű témakörben (egészség, terhesség, teherbeesés) mozgok így sok kérdésem nincs, viszont épp ma volt egy elég hülye, de megfelelő választ kaptam rá :D
2010. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten szerelem/szex témakörben? Nem tettem fel olyan sok kérdést, csak 3-4et, azok is mind "tudományos" kérdések voltak, vagyis nem engem érintettek, csak érdekelt mások véleménye róla, vagy az általános hozzáállás, egy pár esetben pedig konkrét működés vagy hogy is fogalmazzak.

Ami engem érintett, és kérdést írtam ki rá, arra kb 3-4 választ kaptam, de hasznosak voltak.

Szóval én mondhatom, h itt találtam választ a kérdéseimre. De nem csak az említett kategóriában.

Viszont van olyan témakör, ahol feltettem kérdést, és semmilyen válasz nem érkezett, nem h hasznos...

2010. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaptam, de igazság szerint olyan nagy segítséget nem. Nem változott meg az életem tőle meg semmi és az igazán nagy problémákat sem itt sikerült megoldanom.
2010. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!