Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van más is, akinek elmegy...

Van más is, akinek elmegy néha a kedve attól, hogy normálisan válaszoljon a kérdésekre, miután feleslegesen lepontozzák a hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy egyeseknek örömük telik abban, hogy a normális és leghasznosabb válaszokat lepontozzák. Nekem ilyenkor kicsit elmegy a kedvem attól, hogy az időmet és az energiámat arra pazaroljam, hogy segítőkész legyek másokkal - akár csak jó tanácsokkal is. Ti is vagytok ezzel így néha?

Azoknak pedig, akik lepontoznak másokat csak heccből, vajon örömük telik ebben? Ha igen, miért...?


2010. márc. 19. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem szokott érdekelni, ha lepontoznak, az a lényeg, hogy a kérdező megtalálja a választ. Ha elmenne a kedvem, akkor sehogy sem válaszolok.
2010. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó neked. Bár lehet, hogy én vagyok a túlérzékeny, de engem szokott bántani a dolog (az életben is kiakadok az igazságtalanságtól). Lehet, hogy bevezetem azt, hogy nem adok tanácsot, csak nagyon ritkán, mert eddig igyekeztem mindig mindenkinek segíteni :).
2010. márc. 19. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

ha engem lepontoznak utána mindenkit lepontozok aki írt a kérdéshez xD

am nem érdekel h ha lepontoznak csak az idegesít h mi ebben a jó másoknak, miért pontoznak le, mikor én csak leírtam a véleményem/tapasztalatom/stb... -.-

2010. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel. Illetve tapasztalatokból tanulva MESSZIRE elkerülöm a vallás és a politika témakört. OTT mindig felhúzom magam a sok beszűkült, saját orránál messzebbre látni képtelen kreténen. Na, attól tényleg elmegy a kedvem. (Meg a százalékom mellesleg... :) )
2010. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekel, ha lepontoznak, attól nem leszek kevesebb. Az sem izgat, hogy hány százalékom van, és hányadik vagyok a sorban. Csak a kérdésekre és a válaszokra koncentrálok.
2010. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én sem fogok vele foglalkozni, nem fogom mellre szívni. Pedig először elhatároztam, hogy nem jövök ide többet, de inkább azokkal foglalkozom, akiknek igazi tanácsra van szükségük.
2010. márc. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!