Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehet a kulcsszavakat...

Bogi11 kérdése:

Hol lehet a kulcsszavakat beállítani az oldalon? Nem találom sehol. Hol keressem?

Figyelt kérdés
Szeretnék új kulcsszavakat beírni.

2015. nov. 17. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdéseddel pont egyvonalban baloldalon a saját menüben a figyelt kulcsszavak menüben.
2015. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pelenkásfiú ***** válasza:

#1 Nem tudom, Te hogy csináltod, de én ott nem tudok.


Keress rá fent egy kulcsszóra! A találatok fölött lesznek a hasonló kulcsszavak és pipáld ki azokat, amik érdekelnek!


Innentől láthatod az ahhoz kapcsolódó kérdéseket a "Figyelt kulcsszavak" menüben és ott fent egy gombra kattintva tudsz törölni belőlük, ha valamelyik már nem érdekel.

2015. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elsőnek : a Figyelt kulcsszavaknál nálam csak egyetlen egy, kulcsszó jelenik meg, amit valamikor régen beállítottam. Mellette egy pipa, amit kivehetnék. De nem kínál fel választékot.

Pelenkásfiú:

Keress rá fent egy kulcsszóra!- írtad. Tudom béna vagyok, de nem találom, hogy hol vannak!! :( Kérlek segíts, ha tudsz. Köszönöm előre is.

2015. nov. 17. 20:09
 4/4 Pelenkásfiú ***** válasza:

Az oldal jobb felső sarkában a nagy kék kép alatt van a kereső. Oda beírod pl. hogy "alma", mellette válaszd ki, hogy "Mindenben keresés", majd nyomd meg a gombot!


És az oldal tetején ott lesz egy csomó kulcsszó, amiből választhatsz. Pipáld ki, ami érdekel és kész is!

2015. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!