Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha elvileg be van állítva,...

Ha elvileg be van állítva, hogy ne látsszon a nevem, nagyon akkor hogy lehet, hogy privátban egy tök idegen mégis a nevemet szólított? Honnan tudja?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet válaszoltál neki egy üzenetére, és onnantól látja a neved üziben.
2015. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát addig vagyok névtelen, míg nem válaszolok valaki levelére?
2015. dec. 25. 23:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Neveden, vagy felhasználóneveden?


Ha felhasználóneveden, akkor úgy lehet, ahogyan már írták. Az üzenetekben látszik a felhasználónév. Ha írtál neki privit, akkor abban látta a neved.


De óvatlan embereknél az is előfordulhat, hogy tudja a valódi nevedet, de még akár telefonszámodat, e-mail címedet, iskoládat, munkahelyedet stb. is.


mondjuk zaza82 a neved itt


ugyanezt használod olyan helyen is, ahol publikus adatokat közöltél.

Engem így találtak megy egy álláskereső hirdetésemben.

2015. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt még hozzá tenném(1-es vagyok).

Hogy ha beszélsz akár kivel privátban, attol még a Gyakorin névtelen maradsz, és ő sem fogja látni a nevedet a kérdéseknél, válaszoknál, csak üziben látja. :)

2015. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Glacierous ***** válasza:
100%
Igen,ha válaszolsz egy levélre,akkor látja a neved.
2015. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 27. 09:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, változtattak, vagy elromlott. (Ez utóbbira azért gondolok, mert a GYIK most is ezt tartalmazza: "Amennyiben egy olyan felhasználónak készülsz üzenetet küldeni, aki nem tette publikussá nevét, ő látni fogja a te nevedet, te viszont ekkor sem tudod meg a nevét; az Elküldött üzeneteid között is Ismeretlen kérdezőnek vagy Ismeretlen válaszolónak írt üzenetként szerepel majd az üzeneted.")

Ugyanakkor, ma küldtem válasznál rákattintva egy privát üzenetet egy olyan válaszolónak, akinek a válasznál nem látszik a felhasználó-neve; ugyanakkor, a privát üzenet megnyitásakor láttam, és eltárolva is a nevével van a küldött üzenet.

2016. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony, hiba lehetett. Ma megnéztem, már "Ismeretlen válaszoló"-ra van kicserélve a "Kinek".
2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!