Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem kéne erre az oldalra...

Nem kéne erre az oldalra szerintetek egy olyan téma, hogy "Idegen nyelvű kérdések" ahol direkt más nyelveken lehet feltenni kérdéseket és válaszolni rá, hogy a nyelv gyakorlása érdekében?

Figyelt kérdés
Természetes egy kérdésre csak a kérdés nyelvén szabadna válaszolni pl. ha valaki kérdez valamit németül akkor csak németül lehet válaszolni rá.

2012. júl. 29. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:
válaszolni rá, a nyelv gyakorlása érdekében?*
2012. júl. 29. 17:02
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen egy kérdésre csak a*
2012. júl. 29. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló portálok, amelyek idegen nyelven működnek, pl. a whatisproblem.??? nem tudom, hogy mi a vége com vagy hu vagy eu. Ezt nem lenne szabad megváltoztatni, zavaró lenne azok számára, akik az adott nyelvet nem ismerik. Ez a portál ismeretek közvetítésében akar segíteni és nem nyelvtanfolyam. Arról már nem is beszélve, hogy ha valaki hibásan ír egy szöveget és senki nem javítja ki, abból hogyan tanulsz? Ha kijavítják, biztos lehetsz benne, hogy jól javították?
2012. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az angol nyelvű portál neve: www.whatisproblem.com
2012. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne, én legalábbis szívesen gyakorolnám itt a nyelvet. Ha idegen nyelven teszek fel kérdést, azt vagy törlik vagy átteszik a humorba.
2012. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!