Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért az alapján pontoznak...

Itt miért az alapján pontoznak, hogy valaki egyetért vagy nem? Főleg ha véleményről van szó. Véleményt kértek, ha valaki nem ért egyet akkor lepontoz? Minden vélemény ugyanannyit ér. Amúgy pont nem érdekel, csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert a hasznosság-értékelésnél (pontozni senki sem tud) erre szólítanak fel a lap alján olvasható GYIK-ben:

„Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!”

„Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!”

2016. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meow26 válasza:
Én is úgy gondoltam, hogy hasznosság, vélemény és nem szimpátia alapján kéne pontozni, de amit az első ír... :O
2016. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában az emberek olyan elfogultak, hogy csak a saját véleményüket tudják helytállónak elfogadni. Ha valaki másképp vélekedik, egyszerűbb egy - jelre kattintani, mint gondolkodni, ne adj isten átgondolni valamit.
2016. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!