Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért hagyják az általam...

Miért hagyják az általam megválaszolt kérdések között azt a kérdést, ahonnan törölték a válaszom?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Mert az adatbázis azt az információt tárolta el, hogy te ott választ adtál, és a válaszod törlése ezt az állapotot nem befolyásolja a listázásnál.


Nem teljesen mindegy, hogy ott van-e? Legalább látod, hogy ne a kérdést törölték, hanem csak a válaszodat. Ez egyben információt hordozó állapot.

2016. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, csak érdekesen mutat a megválaszoltjaim között egy kérdés ami mellett "0 válasz" van :D
2016. jan. 25. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb így.
2016. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggel, a szemétszállítók, olyan helyen hagyták a kukás-edényünket a kapunk előtt, hogy nem tudtam tőle kiállni az autóval. Nem írtam a szemétszállító cég fórum rovatába – ahol az oda írók és az olvasók úgysem intézhetnének ezzel kapcsolatban semmit – és vártam napokig, közben megjegyezve, hogy furcsán néz ott ki, hanem eltettem az útból.


Példámon okulva, felocsúdhatsz tespedtségedből, és kattints a kérdés jobb szélén található vastag, kékszínű x-re. Hogy ne okozzon újabb gondot számodra a felbukkanó ablakban megjelenő hosszú szöveg, elolvastam és értelmeztem helyetted: ne aggódj, nyugodtan kattints az OK gombra. Semmilyen kárt nem fogsz okozni a kérdezőnek sem, és senki másnak sem. A kérdés nem semmisül meg, bárki olvashatja utána is.


Nem kell úgy érezned, hogy a GYK helyett dolgoztál, mert nem biztos, hogy meg kellene tenniük; ahogy válaszoló - nyilván nem egyedülálló - véleményéből is látszik. Szerinted az az ésszerű, hogy az ilyen kérdés tűnjön el onnan, és eltűnik. Így, tehát, magadért teszed, amit teszel. Két kattintás, és gondtalanabb lesz az életed.

2016. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl zavarna, ha onnan is kitörölnék. Így legalább tiszta, látszik, nem is titkolják, ha kitöröltek valamit. Mert csak kérdésnél jön piros üzenet, és legalább egy fél indok. Így meg ott sem rejtik el, nem tagadják, hogyha törölték egy kommentedet. Szóval szerintem ez pozitívum.
2016. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!