Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert van hogy itt nehany...

Miert van hogy itt nehany kerdesre van egy csomo valasz legalabb 2 oldalnyi nekem meg sokszor 1 max 2 valasz van a kerdeseimre!?

Figyelt kérdés
meg sok kerdesnel ott van pl 2 vagy 5 honap mulva rakerdeznek hogy na milett? es nincs valasz.
2016. febr. 15. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Leginkább attól függ, hogy milyen kérést írsz ki. Ha valaki kiír egy kérdést, egy mindennapi témával kapcsolatban, amihez mindenki hozzá tud szólni, akkor nyílván több válasz lesz, mintha mondjuk te kiírsz egy kérdést, egy olyan témában, amihez kevesebb ember ért.

Nem a személyedet kerülik, mivel annonim oldal :)

2016. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy-egy válasz is pont elég lenne, de úgy látszik, amit kérdezek, azt nem tudja senki. Persze, könnyen lehet, hogy ha könnyű lenne a válasz, akkor magam is megtaláltam volna.
2016. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!