Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti miért regisztráltatok itt?

Ti miért regisztráltatok itt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Kinevethettek és naívnak mondhattok,de én valóban azért,hogy segítsék a hasznos válaszaimmal.

Aztán amikor az 10000000000000%-ig valós,hasznos,szakmámba vágó,hivatalos és reális válaszaimat folyamatosan lepontozták a trollok meg a besértődős kérdezők,sőt sok törlést is csináltak a modik...nos onnantól már teszek a dologra,heti 1 alkalommal belépek,olvasgatok és ennyi.

Választ már csak szökő évente írok,mert felesleges. A legtöbb itteni alak troll vagy nem tudja/akarja/meri elfogadni a válaszokat,illetve csak a számára szimpatikusakat és benyalókat.

2016. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Régebben csak külsősként olvasgattam az oldalt, sok kérdésre tudtam volna válaszolni, csak nem voltam beregisztrálva, ígyhát regisztráltam. Mondjuk elsőnek kiírtam három kérdést, utána kezdtem csak el válaszolgatni, de mint az első válaszoló ,én is hamar megtapasztaltam, hogy sokaknak semmi sem felel meg és a komolyabb kérdésekre is trollkodva válaszolnak és sértegetnek. De azért vannak kedvesek is, de azok inkább elkerülve a trollok közé kerülést, privát üzenetben írnak. Mindenesetre nekem még nem törölték a válaszaimat, de az biztos hogy itt még koncentráltabban van jelen a rosszindulat mint a való életben.

12l

2016. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
én azért mert gondoltam érdemes, de mostanában inkább törölném
2016. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy választ kapjak néhány kérdésemre
2016. márc. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Egyet értek elsővel: ha tudok, segítsek. Ilyen szempontból nem érdekelnek a negatív emberek, trollok. Ha fontosnak tartok valamit, vagy valaki kérdését, írok privátban.
2016. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom már.


Azt se tudom, hogyan találtam az oldalt magát. Egyszerűen nem emlékszem.


Nekem több kérdésemre is válaszoltak rendesen, hogy megtaláltam, amit kerestem.

Mindig próbálok én is hasznos válaszokat adni, amikor látom, hogy őszinte a kérdező.

De sokszor kiderül, hogy hiába strapálom magam.

2016. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért mert ismertem egy csomó zenét aminek nem tudtam a címét.
2016. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan már én sem emlékszem, olyan régen volt. :D Viszont úgy sejtem, hogy fontos kérdésem volt, ami rávett arra, hogy regisztráljak. :)
2016. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!