Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mely témaköröket érdemes...

Mely témaköröket érdemes kerülni annak, aki nem szeretné hogy lepontozzák gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Az összeset
2016. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Az összeset.

De mondjuk az összes kismamás, politikás, vallásos és ezoterikus különösen ilyen.

2016. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
A 0 %-okból ítélve ezt XD
2016. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szofi11 ***** válasza:
60%

Miért olyan fontos, hogy milyen pontokat kapsz? Ha komoly kérdésekben objektív véleményeket írsz, segítő szándékkal, akkor hasznos, amit csinálsz.

Egészen addig, amíg bárki klikkelhet egy nemtöcciket, mert nem ért egyet veled vagy nem fogja fel az általad felvázolt más utat vagy összefüggést, addig az a százalék nem igazán releváns. Szerintem.

Ha most klikkelsz egy diszlájkot, 80 % alá megyek, tegnap még 84 volt... :-)

2016. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
A másik felment 22-re, én meg le 0-ra :(
2016. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"x%-ban hasznos válaszok helyett azt kéne inkább a sarokba írni, hogy a válaszadó válaszainak x%-át pontozzák pozitívan a látogatók.


Hiszen a pontozás és a vãlasz hasznossága nem mindig esik egybe tapasztalatom szerint.


Lehet, hogy egy nagyon jó válasz fájdalmas igazságot közöl.

2016. ápr. 4. 20:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagyis x%-ban pontozzák pozitívan akarom mondani
2016. ápr. 4. 21:04
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Nyalni kell.

Vagyis mindenhol azt mondani, amit várnak.

De még ez sem garancia, mert sokan lepontoznak csak úgy. Viccből, vagy azért, mert rossz napjuk van.

2016. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Két dologra lettem figyelmes.


1. Vannak ilyen véleményre kíváncsi kérdések? Pl. neked melyik tetszik jobban, a kék vagy a piros? (A bal oldali kép, vagy a jobb oldali, a szőke vagy a barnak, fekete zoknival jobb vagy fehérrel), és más ilyen hülye kérdés. Na, itt leírod a véleményed, és ha nem a megfelelőt írod, akkor lenulláznak, mert az nem hasznos, csak ha nyalsz a kérdezőnek, vagy épp kitalálod az ízlését.


2. Máshol teljesen korrekt választ adsz egy kérdésre komoly témában. Pl. mit tegyél, hogy fizessen a biztosító. A kérdező megfogadja, a biztosító fizet, a kérdező megköszöni, erre benézel a topikba, és látod, hogy pont nulla százalékon állsz. Ld. ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__biztositas..


Szóval, ez egy világ enigmája. Nekem az az érzésem, vannak, akik direkt benéznek néha, és lenullázzák, amit látnak, csak úgy poénból :D

De hát le kell sz...ni az ilyet.

2016. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem az az érzésem, vannak, akik direkt benéznek néha, és lenullázzák, amit látnak"

Ez nem csak érzés. Volt, aki meg is írta. Több névről belépve, külön programmal nulláz.

2016. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!