Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akkor a gyakorikérdések...

Akkor a gyakorikérdések ufoészlelések topik-ba nem érdemes normális kérdést feltenni? Mert úgyis csak trollok írnak, de akkor viszont mi értelme van az oldalnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi számít normális kérdésnek?


- Tényleg igaz hogy decemberben megtámadják a reptoidok a Földet?

- Tegnap elmentem három lumbulábival és négy krixkraxival sörözöbe, macifröccsöt ittunk, szkeptikuskák mit léptek?

- A körömcsipeszt tényleg a poloskoid faj találta fel és adta tovább az embereknek?

- Az annunakik a saját ürülékükkel javították fel az emberi DNS-t?

- Láttátok ezt a csodás videót jewtube-n? Melyik faj lehet? Vajon reptoidok, krixkraxiak, poloskoidok, vagy guargumik?


Tudod kérdező, még a legtürelmesebbeknek is elszakad az összes madzag egy idő után, és az idióta kérdésekre hasonló kaliberű válaszokat fognak adni.

Ja, és a reptoidok lelézerágyúzzák a poloskoidokat. Szkeptikuska vagyok mit lépjek? :D

2013. okt. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha még nem jöttél volna rá (az baj) akkor elmondom,EZEK TROLL KÉRDÉSEK!
2013. okt. 13. 06:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mi a gond?

Amúgy is, honnan tudod, hogy mi a troll kérdés? Csak azok, amik eleve viccesek? Mert akkor tévedsz! Az is troll kérdés, ami látszólag normálisan van feltéve. Volt már erre példa, hogy a kérdező, kb. a 10. hozzászólàs után, oda írta, hogy kamu a kérdés.

2013. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az a baj, kérdező, minden ami eltér a normálistól, az már ezoterika kérdés.

így ide belehet zsúfolni szinte mindent.

ne itt keresd a megvilágosodást az ufokkal kapcsolatban...mert itt csak ilyen válaszokat kapsz, mert egyszer majd felnősz, és megérted mindezt, h a gyermeki fantázia mire képes...

2013. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 9 normális válasz mellett 1 troll válasz nem rossz arány.Nem tudom mit fújjátok fel azt az 1 troll válaszolót.Néha még a leghülyébb kérdésekre is érkeznek normális válaszok.
2013. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,inkább 9 troll válasz 1 normális,ez a gyakroikérdések .hu.
2013. okt. 13. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
konkrétan milyen kérdésre gondolsz?
2014. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!