Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet megváltoztatni egy...

Hogy lehet megváltoztatni egy komment pontozását? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin egy kérdésre adott válasz hasznosságát akartam pontozni, de mellényomtam és nem megfelelő kézre kattintottam. Szeretném helyrehozni ezt. Mi a teendő ilyenkor?
2016. ápr. 20. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudsz semmit csinálni, és nem is fontos. Egy félrekattintás eleve nem befolyásolja nagyon az értékelést, sem a felhasználó statisztikáját. Másrészt majd kitapasztalod hogy egy 100%-ban hasznos objektív választ is szándékosan le fognak mások pontozni, tehát nem ér sokat a rendszer ha nem arra használják amire való, vagy direkt-poénból-bosszúból-trollkodásból azért is negatívan értékelnek.


Ne bántson a félrekattintás, nem az ilyenekből van probléma az oldalon. A már elvégzett műveletet amúgy nem tudja senki visszavonni.

2016. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Lehet rá szűrőt csinálni, hogy ne kelljen látni a pontokat. (nincs értelme úgysem)
2016. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nincs ilyen funkció:( Amikor még nem volt mobil verzió, mobilról adtam félig hasznos értékelést (50%) véletlenül egyszer kétszer.
2016. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
9%

csináljátok azt mint mi

egy facebook csoport ,oda bedobáljuk a kérdéseket kit hol kell felpontozni bevédeni

tippeket cserélünk gyors regelésre stb ;) többet nem árulhatok el

privátot ne írjatok, hogy csatlakozni akartok a csopiba, mert tuti beépített gyakoris embernek hiszlek benneteket

csak a csoporttagok beajánlása útján kerülhet be ember


csináljatok ti is ilyeneket, bár annyi technikai trükköt mint mi... biztos nem szedtek össze :P

2016. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Azt nem írtad, hogy fordítva is igaz. Lehet bármennyire is hasznos és objektíven nézve jó egy válasz, akkor is 0%-ra pontozzátok le, ha úgy akarjátok.

A válaszok pontozása igazolja az elméletet: hiába írsz jót, mások azért is kihozzák a legrosszabbra.

2016. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!