Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mégis mit képzel magáról a...

Mégis mit képzel magáról a gyakorikerdesek.hu hogy nem lehet írni kampánycsend miatt a politika kérdésekbe?

Figyelt kérdés
Ez akkora egy nonszensz hogy hihetetlen. Felhasználók tesznek fel és válaszolnak, vitatnak meg politikai kérdéseket. Ebben hol van kampány? Nevetséges aki ezt kitalálta.
2010. ápr. 10. 03:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A sajtóban is kampánycsend van!
2010. ápr. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Én most vettem észre, hogy mi a helyzet.


Hát nem tudom, szerintem itt semmi szükség rá!


Az oké, hogy ne nyomják az emberek arcába ilyenkor a sok hirdetést (bár én ma is láttam millió ilyet a tv-ben) és minden sz.rt, de aki ide feljön, főleg a politika részlegbe az szerintem számít erre.

Ezt igazán nem kellene korlátozni, hátha valaki most akar kiírni szavazással kapcsolatos kérdést, mert mondjuk valamivel nincs tisztában.

Na mindegy.


Lehet, hogy nem konkrétan a gyk döntése volt, hanem ők is kapták az utasítást "fentről. Bár fogalmam sincs, hogy megy ez.

2010. ápr. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

"Mégis mit képzel magáról a gyakorikerdesek.hu..."


- Azt csinál, amit akarnak a saját az oldalukon. Vagy talán közhasznú céllal készült az oldal? Nem, és így még csak magyarázkodniuk sem kell.


Egyébként ha nem tűnt volan fel, bizonyos olalról hónapok óta folyik ott a kampány. Csak az nem veszi észre, aki nem akarta.

2010. ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Kampánycsend van. Nem a gyk agyszüleménye, hanem törvény rendelet. Iwiwen sem írhatsz pl. politikai dolgokról holnap éjfélig.


Meg azért tegyük hozzá, hogy azért nem csak "felhasználók" írnak ide. De nem részletezem- hisz kampánycsend van!


Részemről én örülök neki!!

2010. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A kampánycsend minden médiára vonatkozik.

Birjuk ki már ezt a rövid időt anélkül, hogy hangosan szidjuk a különböző pártokat.

2010. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Törvény írja elő MINDEN választás előtt a kampánycsendet.A megsértése bűncselekmény.

Eddig mindenki tájékozódhatott a pártokról,és a programjaikról.Ezen az oldalon pedig igen egyoldalú kampány folyt.Néhány értelmes hozzászólás mellett,ontották a hülyeségeiket.

A választással kapcsolatban senkinek nem lehet semmilyen problémája.Ha nem a lakhelyeden akarsz szavazni,akkor már elkéstél a máshol szavazásról.Ha pedig a szavazócédula kitöltésével van bajod,a Választási Bizottságtól kérhetsz felvilágosítást.

Nagyon helyes,hogy legalább 2 napig nincs kampányolás.

2010. ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis mit képzel magáról a gyakorikerdesek.hu..."


Mi az, hogy mégis mit képzel? Hát ha a saját szerverem, oldalam, szolgáltatásaim ügyeibe beleszólna valaki ilyen módon, még a tartományt is bannolnám, ahonnan feljött :D


Te mit képzelsz magadról, hogy egy - a felhasználók számára - ingyenes szolgáltatás korlátait ilyen stílusban kérdőjelezed meg?

2010. ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval.
2010. ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az eddigiekkel, törvény írja elő a kampánycsendet. Interneten is van, pl. a pártok honlapját nem frissítik és oda sem írhatsz kommenteket, stb.
2010. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
jobban tennéd ha befognád a szádat, és azt tennéd amit tenni kell. Ez a törvény, be kell tartani..
2010. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!