Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet ezen az...

Miért nem lehet ezen az oldalon ismerkedős kérdést kiírni?

Figyelt kérdés

Nem tudtam, hogy hova lehetne kiírni a kérdést és ez inkább az adminoknak szólna, de mindenki válaszát szívesen elolvasom. Bocsi az offos témáért előre is!

Azt vettem észre, hogy nagyon sok magányos ember van itt, és ha lehetne ismerkedős kérdéseket kiírni, akkor sok lány és srác megtalálhatná a párját ezen az oldalon. Tudom, nem társkereső, de szerintem jobban érezhetnék magukat.



2016. máj. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Az oldalnak más a rendeltetése. Elvben. Ez nem társkereső portál, s nem is fórum.

Ha komolyan venné magát a cég, akkor minden kérdés csak egyszer szerepelne, s mindegyikhez csak egy hasznos válasz tartozna. A gyakorlat más, s így akár ismerkedős is maradhatna.

Ha úgy fogalmazod meg a kérdést, hogy az ne közvetlen társkeresés legyen, akár meg is maradhat.

Pl. a Lenne kedved ismerkedni egy 17L gót lánnyal? nyilván törlésre kerül.

De a 17 éves, gót divatirányzatot követő lány vagyok. Hogyan ismerkedhetnék meg hasonló fiúkkal? szerintem marad.

2016. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Remélem, hogy sokan fogják majd látni a válaszodat.
2016. máj. 27. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésre a válasz: lehet. De, nem szabad. Ha élnek a lehetőséggel, akkor a moderátorok, valamilyen arányban, sikeresen eleget tesznek a „• Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!”, legalább utólagos érvényesítésének.


A GYK üzemeltetője így döntött. Bizonyára oka volt rá, hogy ezt tette. A GYK-n kívül 19 honlapot üzemeltetnek, köztük olyanokat is, amelyeknek vannak ismerkedős, társkereső, partnerkapcsolati tanácsadó részei is. A GYK, Magyarországon, a 23. leglátogatottabb oldal. A cégjelentések szerint, a vállalkozás pénzügyileg, sikeres. Úgyhogy, tudják, mit csinálnak.


Arra ne számíts, hogy – a veled azonos jogosultságú – más felhasználókon kívül olvassa a kérdésed, válaszol rá bárki, a GYK részéről.


Kétlem, hogy az admin döntött a szigorításról, vagy dönthet a megengedésről (ha esetleg tulajdonos, irányító is, akkor nem ebben a szerepkörében), de ha neki szeretnél üzenni, az email címe: admin@gyakorikerdesek.hu.


Az üzemeltető személyes megkereséséhez, postai levél küldéséhez, a GYK üzemeltetőjének nevét, címét megtalálod a „Jogi nyilatkozat”, és az „Adatvédelmi szabályok” elején. A név alapján honlapjukat is megkeresheted, ott látható email címük is.


A GYK működési változtatását remélő-, a jelenlegit kifogásoló-, javaslattevő kérdés, kérdés-kiegészítés, kérdezői komment, igen sok van ebben az alkategóriában. Az átlagos válasz-szám nagyon csekély. Miért írnának feleslegesen? Aki elfogadja, hogy olyan, amilyen: minek írjon? Anélkül is marad, hogy válaszolna; találgatna, vitatkozna, érvelne. Aki szeretné a változtatást: minek írjon? Attól úgysem változik. Lehet egymást biztatni, győzködni; aztán majd jön a következő hasonló kérdés, mert nincs változás.

Sok válaszra, te sem számíthatsz. GYK társkereséssel foglakozó kérdés több van, mint ahány látogatód, valószínűleg, lesz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ismerked&kat..

2016. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm a válaszodat! :)
2016. máj. 27. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!