Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert 1% ban hasznisak a...

Miert 1% ban hasznisak a valaszaim? Mi ez? Hogyan tornasszam fol?

Figyelt kérdés

#toplista #Lepontoztak
2016. jún. 3. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
És aki benne van a tollistában hogy csinálja?
2016. jún. 3. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Adj jó válaszokat
2016. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%

Ha jó válaszokat adsz, akkor fogják pontozni azt.

Meg lehet nézni, hogy egy hasznos válasz hány pontot ér, egy félig hasznos válasz mennyit, és egy nem hasznos válasz az lepontoz.

2016. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne trollkodj.
2016. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem is nagyon foglalkozom a százalékokkal. Bár azért rosszul esik látni, hogy lepontoznak egy olyan kérdésnél ahol véleményt kérnek vagy pedig egy olyannál ahol a kérdés még a válaszomnál is hūlyébb...
2016. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég irreális ennek az oldalnak a százalékos igazságtartalma. UGyanis az ember elmond egy véleményt szinte tuti biztos hogy le van pontozva, csak azért mert elmondja az igazat egyes élethelyzetekről, dolgokról. sok embernek fáj az igazság.


Amióta felregisztráltam, kb 7-8 éve 49%nál nem voltam több. Pedig rengeteget írtam, normális voltam, és csak a szidást szemétkedést és okoskodást kaptam mindig válaszul. hiába adtam korrekt és igaz választ, mindegy volt.

Biztos hogy sokakat lepontoznak igazságtalanul. Szóval a toplista már itt megbukott, mert javarészt csak magyarázó okoskodó emberek lepontozásán alapul és azon emberek akik nagyon egyetértenek valamiben csak azért is arcoskodásból felpontozzák egymást és a hibás választ. Na meg a kötekedő semmitmondó üres dumákat.

2016. jún. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
92%

Én az egyik nap a vegetarianizmus témakörében fejtettem ki a véleményemet, gondolhatjátok hány százalékot kaptam....0...

Tehát szerintem ha minél jobb százalékot akarsz, akkor ne írj oda olyat, ahol valószínűleg többen vannak az ellenzők. És természetesen ne trollkodj, valamint minden válasz előtt kétszer nézd át, hogy tényleg helyes-e, mert ha nem, akkor megy majd a szőrszálhasogatás meg társai...

2016. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!