Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan van az hogy a szexualít...

Hogyan van az hogy a szexualítás kategóriában 13,15 évesekről is olvasni lehet akiknek a kérdései nincsenek törölve onnan, nem csak 18 éven felüliek írhatnak?

Figyelt kérdés
most akkor mi van?
2008. szept. 26. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ez hülyeség, mert a ami fiatalok már 13-16 évesen sexuális életet élnek, és az milyen már hogy azoknak nem lehetnek kérdései???...
2008. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom én is ez mellett vagyok de egyszer irtam oda akkor is törölve lett de azt nem tom hogy az oldal vezetői honnan tudják a korunkat?:S
2008. szept. 26. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg azért, mivel a törvény szerint a szexualitással kapcsolatos oldalakat 18 év alattiak nem látogathatják, és az oldal üzemeltetői nem akarnak ebből problémát. Mondjuk azt én sem értem, hogy ha Magyarországon 14 éves kor felett szabad a szex (mndjuk én ezzel nem feltétlenül értek egyet), akkor az ilyn tartalmú oldalakon miért piros 18 van? De ez meg lehet, hogy nemzetközi jog...
2008. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a fenébe ugye engem ezé nem fognak letiltani az oldalról?xd
2008. szept. 26. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Ez még a régi prüdéria maradványa. Gyilkosságot vagy brutális, véres verést élő egyenes adásban már nyugodtan nézhetnek 12 évesek.


Normális szexet - vagy akár nemi szervet, fedetlenül - csak nagy piros 18-as karika alatt.


De valójában még egy normális felvilágosító filmet sem lehet találni. Olyat, ahol pontosan bemutatnák a NORMÁLIS, EMBERI szexet, kapcsolatot, vágyat, viselkedést... bármit.

2008. szept. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!