Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet hasznosabb a...

Hogyan lehet hasznosabb a válaszom?

Figyelt kérdés
Szerintem elég hasznos válaszokat adok mégis olyan kevés százalékban hasznos. A százalékot hogyan lehet növellni?
2010. ápr. 13. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne írj hülyeségeket írj hasznos dolgokat


bár egyesek ígyis úgyis lepontoznak főleg a politika rovatban

2010. ápr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy hiába írsz hasznos válaszokat, az embereknek nem egyforma a véleményük a dolgokról. Tehát ami szerintem hasznos válasz, az nem mindenkinek az . Meg fordítva.
2010. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj olyan rovatba amelyben egy szubjektíven megválaszolható kérdést tettek fel. Pl. Melyik a legszebb kutya? vagy Hogy neveljem meg a lányom? Hogyan lehet a leggyorsabban lefogyni? stb. Ilyenkor akinek nem tetszik a válaszod simán lepontoz. Az objektív válaszokat egész egyszerűen nem pontozzák le mert nincs értelme. Ilyen kérdés pl. Hogyan kell kiszámítani egy csonka gúla térfogatát?


Ha ilyenekre válaszolsz helyesen, nem fog senki alulértékelni.

2010. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 13. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Még az sem biztos, hogy egy egyértelmű, nem vitatott kérdésben adott válaszodat nem pontozzák le. Vannak emberek, akik ebben élik ki frusztrációjukat. Ne foglalkozz a százalékokkal, biztosan hasznos volt a válaszod a kérdezőnek, ennyi elég is:)

(ja, csak példának - a gyermekvállalás témakörben az volt a kérdés, hogy ki hány nappal hordta túl a babáját. Leírtam, hogy 4 - ez a válasz 62%-ban hasznos:D)

Mintha tehettem volna róla:D

2010. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az semi. kérdezték h kinek mi a kedvenc színe. Leírtam, hogy a fekete és a kék, erre 10%ban hasznos... :)
2010. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!