Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lehet jelenteni itt...

Miért lehet jelenteni itt gyakorin a kérdéseket, ha nem is foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Jó néhány kérdést és választ jelentettem már,mert szabályszegő volt de hosszú idő elteltével azt látom,hogy még mindig fent van.

Tudom milyen a moderátori munka,tudom hogy nem lehet napi 24 órát fent lenni, de nem egy moderátor van és nem 1 nap után várja el az ember hogy reagáljanak.

De amikor meg az ember csak egy olyan kérdést tesz fel,hogy valamilyen sorozat vagy film fent van-e szinkronosan/feliratosan akkor abban a pillanatban törlik, holott nem azt kérte hogy linkeljenek oldalt, csak hogy megtalálhato-e, ne keresse feleslegesen.


2016. júl. 3. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ezt ők tudnák megmondani. Nyilván számít a hétvége, hogy hány bejelentés érkezik, jelez-e valamilyen robot ami bizonyos szavakat figyel, van-e link csatolva... stb.


De lehet hogy megnézték és szerintük nem szabályszegő.

2016. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus vasárnapi moderáció, legalább a fele át van ugorva. Évekig megfigyelhető volt, most megint visszatért. Nyilván vasárnap az szabadnap/munkaszüneti nap, és a kedv sem olyan.

Ma egy rakás olyan kérdést nem töröltek, amit más napokon simán szoktak (személyes adatot közzététele, shitposting, trollkodás, stb...). De ha meg mered ezt jegyezni, te leszel a hibás.

2016. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!