Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más szerint is álságos, hogy...

Más szerint is álságos, hogy pont a felnőtt kapcsolatokat és a szexualitást vették ki elölről?

Figyelt kérdés
Olyan hülye témákat, mint az ezotéria, fogyókúra, tini kapcsolatok(nagyon álságos)pedig a főoldalon kell folyton kerülgetni.
2016. júl. 4. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert az 18+, a többi meg nem.
2016. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lol, mert szerinted a mai generáció nem olvassa a szexuális témákat, amikor korán érők?
2016. júl. 7. 11:41
 3/6 anonim válasza:
Engem is zavar, bár megérthető, az már annál kevésbé, hogy ha rányomsz az "egy véletlen kérdés" fülre akkor tök véletlenül állandóan gyereknevelés, babák, politika, közoktatás, sport és hasonló érdektelen témák jönnek ki. Kissé furcsának találom, hogy nem csak a 18+os témákat, de még az olyanokat se adja be, mint a humor kategória. Ha meg mégis, akkor számítani lehet egy kis piros hóesésre...
2016. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség.
2016. dec. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem is butaság volt kicsit mmm a szexualitást mindenképp.. (mert ugye tudjuk h főként a felnőtteket érdekli a téma és a tiniknek egyáltalán nincsenek kérdései a témával kapcsolatban) a felnőtt párkapcsolatok még ok is.
2017. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A felnőttek már vannak olyan intelligensek, hogy maguktól megtalálják az oldalt. Arról pedig fogalmatok sincs, hányan használják 11-18 év között. Minden egyéb oldallal kapcsolatos problémáról lehet írni az adminoknak (e-mailt), és ők majd megválaszolják a miérteket.
2017. febr. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!