Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy beállításoknál ki van ütve a nevem, hogy ne látszódjon a kérdéseknél, de úgy válaszolnak mintha tudnák?

Figyelt kérdés
tettem fel félután egy kérdést, meg most, erre az egyik válaszoló, az előzőhz kapcsolódóan válaszolt. Szerintetek ez mi ? Lehet Moderátor, és belelát a levéltárba ? Ha igen, nem számit visszaélésnek ?
2016. júl. 7. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
fel tettem délután egy kérdést'
2016. júl. 7. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez velem is előfordult, már több alkalommal is.
2016. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valoszinuleg felismert a kerdesed alapjan mert valamilyen tipikus helyesirasi hibat vagy mas jellegzetesseget tartalmazott az irasod.
2016. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pedig kérdésnél még a %-od sem látszik...

régen nem volt megjelenítve a nevem és elég sokan megismerték, hogy én írok % + stílus...


lehet azonos stílusban fogalmaztál, vagy a 2 kérdés nagyon hajazott egymásra...


23F

2016. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azért ez így tényleg nehezen elképzelhető.. Anyi kérdés van itt, anyi ember különböző problémákkal. Nemtudom..
2016. júl. 7. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer volt már olyan, hogy észrevettem, hogy ugyanaz írt ki kérdést, pedig nem volt neve. Nem kell összeesküvésre meg moderátorokra gyanakodni. Kicsit figyelmes az ember és elég időt tölt itt, az simán észrevehet ilyeneket. Nem folyamatosan persze, de időnként.
2016. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!