Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek sincs értelme...

Szerintetek sincs értelme megjeleníteni a nevünket?

Figyelt kérdés

Fel tettem egy kérdést, amibe semmi sértőt, vagy ilyesmit nem írtam. Erre ilyeneket írtak, hogy én agresszív vagyok, meg pökhendi, stb. Nem is a kérdésre válaszoltak.


Szerintem csak azért, mert voltak válaszaim, amikben nem voltam túlzottan kedves, de bunkó sem, mivel a "Humor" kategóriában volt. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, mivel semmi rosszat nem írtam oda. Vagy csak én nem láttam, hogy agresszív a kommentem?


Meg lehet ennyiből állapítani, hogy valaki milyen ember?

[link] hát ez van...


2016. júl. 8. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a valóság. Lehet voltak olyanok, akiket megsértettél, és így akarnak revansot venni. Az emberek nem egyformák. Mindig lesz olyan, aki kritizálni fog. Ha elrejted a neved, nehezebben tudnak majd személyeskedni veled. Bár néhány felhasználót már a százalék és a stílus alapján is be lehet lőni. "Egyik kedvencem a 68-as".
2016. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Semmi ertelme kitenni a neved, mert egy ido utan automatikusan le fognak minuszolni barmit is irsz. Meg sertegetnek, szemelyeskednek. En kiprobaltam hogy leveszem egy kicsit minden valaszom 70% korul mozgott, amikor visszaraktam hirtelen megint 40% korul lett, na vajon miert!? :D
2016. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor neked miért van kint a neved?

Szedd le a francba, veled is szemétkedni fognak.

2016. júl. 8. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem teszem ki a nevem, pont emiatt, mert akkor biztos lesz pár troll aki elkezd szemétkedni.

Persze biztos akad aki megismeri a válaszaimat, mert leginkább mobiltelefonok kategóriában válaszolgatok, és nem nagyon változtatom a véleményem. Tehát ha van 2 hasonló kérdés, akkor 2 hasonló választ fogok írni.

Meg volt egy válaszoló (hozzáteszem, nekem ott nem volt teljes a kép..szerintem ő volt a kérdező is csak másik fiókból..) aki egy kérdésen belül 3 választ adott, és mind a háromszor úgy próbálta feltűntetni, hogy ő nem ugyanaz a személy..így írta le hogy "Akkor mégis a #2-nek volt igaza, nem kell egyből letámadni mindenkit kedves válaszolók (...)", persze egyértelmű volt, hogy ő az.

Persze volt már olyan aki (miután leszóltam, hogy hülyeséget ír) azzal jött, hogy "név nélkül könnyű okoskodni", írta ezt név nélkül..


De az a véleményem, hogy azért annonim oldal. Bármit leírhatsz, nem kell felvállalnod, hogy ki vagy, és szerintem ez így a legjobb, nem érdemes nevet kirakni, mert abból csak a gond van..

2016. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
48%
Èn sem teszem ki a nevem! Ès ez így van rendjèn. Szerintem ez az oldal ìgy anonimus kènt jò. Ìgy "bàrmit" megkèrdezhetek. ( Nyilvan van egy hatàr...) Ha nincs kint a nevem nem tudnak ràmkeresni se a Facebookon se màshol. Szerintem ez ìgy jò. Mindenkinek. Lehet privàt leveleket küldeni. Ha kèt felhasznàlò szeretne adatokat,nevet vagy esetleg telefonszámot cserèlni ott megteheti.
2016. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad."

Ezt hogy csináltad? :D

2016. júl. 17. 11:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd ha valaki pár év múlva megtalálja ezt a kérdést és nézi, hogy oda írtam, hogy 100%-ban hasznos válaszokat adsz, akkor már úgysem leszel 100%-os.
2016. júl. 17. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd leszázalékolják. :D
2016. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad."

Ez kemény...

2016. júl. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!