Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hova tűnhetett a válaszom?

Hova tűnhetett a válaszom?

Figyelt kérdés

A Terhesség rovatban válaszoltam egy kérdésre, és a válasz sehol sincs. ?????

Lehet, hogy sokat tudtam volna segíten szegénynek a válaszommal. Újra meg nem tudom megírni ugye, mert azt kapom, hogy arra a kérdésre már válszoltam. Miért van ez?????

Köszi a választ.


2007. nov. 15. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt az üzenetet kapod, hogy a kérdésre már válaszoltál, akkor ott kell lennie a válaszodnak is.

Esetleg írd meg az info(kukac)gyakorikerdesek.hu -ra, hogy melyik kérdésről van szó, és utánanézünk nincs-e programhiba. A Terhesség kategóriában többezer válasz van, annyi alapján, amit írtál, lehetetlen segíteni.

Ami még lehetséges, hogy a böngésződ a cachelési beállításai miatt, amikor újra megnyitod az oldalt, az előző állapotot hozza fel. Ilyenkor a Frissítés gombbal ellenőrizheted, hogy milyen az oldal aktuális állapota, és ha tényleg ez van, módosíts a böngésződ cachelési beállításain.

2007. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!