Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek több felhasználóneve van ezen az oldalon? Miért? És vannak olyan ismerőseitek, akik törölték magukat az oldalról? Miért?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez már a negyedik :D

Szoktam olyan válaszokat adni amiket nemkéne...legyen ennyi az indok :D

2016. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem csak egy aktív van, régen volt mégegy, de azt már nem használom, mert a valódi nevem is benne van a felhasználónévben.


A barátomt pedig bannolták az oldalról. (Egy tök ártalmatlan kérdés miatt, ma sem értjük.)

2016. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen ,van ez és egy másik. Azt tiltották érthetetlen okok miatt...

De arra is felszoktam nézni. Mert érted hátha írtak valamit azokhoz a kérdésekhez amiket régebben írtam ,vagy amikhez régebben válaszoltam.


Olyan ismerősöm viszont aki törölte magát van. De csinált egy másikat ,azt pedig megunta és már nem használja. Mondjuk kevés helyen lehet őt elérni ,majdnem 6 hónapja beszéltünk utoljára.

2016. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van több mive a "kedves, okos" gyik ban,ban,ban. Ezért, csak mert érthetetlen okból szabájt sértettem.
2016. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hány olyan van de olyan tuti sok ezer akit letiltottak és egy betűt vagy számot hozzátesz az előzőhöz és folytatja ahol abbahagyta. Ezért nem is foglalkozok vele hány százalékom van és soha senkinek nem küldök sem pirospacsit sem zöldet. (zöldet akkor és csak akkor ha én kérdezek(ami nagyon ritka) és tényleg segítséget kapok.
2020. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!