Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a magyart annyian beszélnék...

Ha a magyart annyian beszélnék, mint az angolt, mennyivel jönne több válasz a kérdésekre az oldalon?

Figyelt kérdés

Ha feltesz valaki egy kérdés, mennyivel előbb kapna választ, és mennyivel több választ kapna? Sokkal kevesebb lenne akkor a válasz nélküli kérdés?

Elgondolkoztam, hogy ha mondjuk az USA-ban lenne ez a weboldal, angolul, mennyivel jönne több válasz. A népesség jóval nagyobb, mint Magyarország népessége. Mennyire látszódna meg ez a válaszok mennyiségén? Akkor csak úgy pörögnének a válaszok? A legfurább kérdés is perceken belül 20-30 választ kapna?


2016. aug. 1. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak hasonló angol nyelvű oldalak, talán azokat kéne megvizsgálnod, de szerintem igen, több válasz jönne.
2016. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobb valasz erkezne mint nalunk..a mi valaszainkhoz merve szerintem nekik joval tobb lenne..de lehet nekik alapbol magasabban van a minimumi merce
2016. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb nyelvterületen, több az adott nyelvű weboldalak száma is. Nem biztos, hogy többen használnának egy-egy ilyen oldalt.


A pörgés, a válasz nélküli kérdések aránya, a GYK-n sem egyforma. Vannak pörgős és nagy arányban megválaszolt kérdéseket tartalmazó kategóriák, alkategóriák.


Az alábbi adatokat a válaszom írása előtt gyűjtöttem:


- A „Családi kapcsolatok” eléggé pörgős, és a 115 475 kérdésből, nem volt megválaszolatlan.

- De, itt, az „Egyéb” → „GYIK” 7 621 kérdéséből sem volt megválaszolatlan.


- Az „Állatok” kategória 294 881 kérdéséből 2635 volt megválaszolatlan, ez csak 0,89%.

Ezen belül:

- „Kutyák” 124 410 kérdéséből 587 volt megválaszolatlan, ez csak 0,47%.

- „Macskák” 33 880 kérdéséből 88 volt megválaszolatlan, ez csak 0,26%.

- A „Felnőtt párkapcsolatok” 603 853 kérdéséből 600 volt megválaszolatlan, ez csak 0,1%.

- A „Szexualitás” 371 285 kérdéséből 852 volt megválaszolatlan, ez csak 0,23%.

- A „Tini párkapcsolatok” 37 429 kérdéséből 1 volt megválaszolatlan. (Mikor néztem, a megválaszolatlan kérdés még csak 6 perce jelent meg.)

2016. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak részben hasonló oldalak vannak idegen nyelvűek, mint a gyakorikérdések. A gyakorikérdések teljesen egyedi a maga nemében.

Ha a lehetséges válaszolók (adott anyanyelvűek) száma pl. hússzorosa, harmincszorosa lenne a jelenleginek, valószínűleg az internetet használók aránya is hasonló lenne, és az adott témakörök iránt érdeklődők száma is. Feltételezem.

2016. aug. 2. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne nagy különbség. Ha 4x annyi felhasználó van, akkor a négyszer annyi válasz 4x annyi kérdésen oszlik meg. Ami viszont határozott pozitívum lenne, hogy a nagyobb piac miatt beindulna valamifajta verseny, ami a weboldal színvonalának növekedéséhez vezetne. Most nézd meg ezt az oldalt: olyan, mintha a 90es évekből felejtette volna itt valaki. 4 éve változott utoljára a design, és akkor is csak annyi történt, hogy több lett a reklám az oldalon. Szánalom.
2016. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!