Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek az már függőség,...

Szerintetek az már függőség, ha valaki szinte egész nap itt tartózkodik az oldalon, kérdésekre válaszol stb?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
az és? nem károsabb mint a dohányzás. A környezetet legalább nem szennyezed vele!
2016. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

csak akkor, ha nem tud elszabadulni tőle...


23F

2016. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen az, és szerintem az lehet az oka, hogy a gyakori válaszolók ingerszegény környezetben élnek, keveset kommunikálnak emberekkel. Én is sokat ülök itt bizonyos időszakokban, de ha vendégeim vannak, vagy itthon van a párom eszembe sem jut leülni a géphez.

Vigasztal, hogy nem vagyok ezzel egyedül. A minap is több kérdést tettem fel, és privátban válaszolt mindegyikre ugyanaz a személy. Megállapítottam, hogy ő is unatkozik :-D

2016. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Fel szoktam napjába vagy 4-5-ször nézni ide, 5-10 perceket töltök itt, megnézem az izgisebb kérdéseket, esetleg ha én kapok üzit vagy választ..

De be kell vallanom, hogy agyon szegényes a magánéletem :((

2016. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ha láttam volna azt a kérdést, akkor nem kellett volna kiírnom. :D
2016. júl. 10. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, de lehet, hogy csak unatkozik, stb. Pedig nem itt kellene a csodát várnia...
2016. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#7 Igen, ebben egyet értek. Egyébként ez a kérdés nem rólam szól, mert én nem vagyok fent olyan sokat, de tudom hogy sokan igen, van ilyen ismerősöm is.
2016. júl. 10. 12:02
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem hiszem, hogy függőség. Vagyis ahhoz több kell.


Csak kicsit lélekromboló. Már félek ismerkedni (nem itt, élőben), mert nem akarom, hogy kifogjam az egyik "minden nő qrva" embert.

2016. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szegény srácot úgy sajnálom...Biztos lelki gondjai vannak és az internet világába menekül.
2016. júl. 10. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

"Biztos lelki gondjai vannak és az internet világába menekül."


Egyáltalán nem biztos. Lehet, hogy segít embereknek. Lehet, hogy van valami szakterület - számítástechnika, állatok - ahol jó tanácsokat tud adni. Ez is lehet egy pozitív visszajelzés.

2016. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!