Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet kérdést töröltetni?

Hogy lehet kérdést töröltetni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 19:17
 1/4 lumia 532 ***** válasza:
csak be kell jelenteni es egybol kitorlik
2016. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A saját kérdését nem tudja jelenteni, és nem törölnek egyből egy kérdést mert jelentik. Nem törölnek csak azért kérdést mert jelentve lett, mert ha indokolatlan a jelentés akkor nem törlik azt.


Alapvetően nem törölhető és nem töröltethető egy kérdés, csak ha valami értelmes indokod van rá. Ha nem sért szabályt akkor nem kötelesek törölni azt (csak bemondás alapon mert neked nem tetszik).


Írj e-mail a moderator@gyakorikerdesek.hu-ra.

2016. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. szept. 3. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak a "saját kérdéseim" kategóriából szoktam eltávolítani azt a kérdésem, amelyre már kaptam választ, vagy nem vagyok kíváncsi a további válaszokra. etől függetlenül az adott kategóriában ott lesz a kérdésem, csak én nem látom ha választ kaptam rá.
2016. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!