Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek nem lenne jó ha a...

Szerintetek nem lenne jó ha a kérdés kiírója törölhetné a hasztalan válaszokat?

Figyelt kérdés

Már sokszor megesett,hogy mikor feltettem egy kérdést,jött 1 valaki aki írt egy hüleséget,onnantól kezdve pedig már nem is kaptam hasznos válaszokat.Vannak válaszok amiknek semmi értelmük sincs (pl. Terhes vagy!!)


Nem lenne jó,ha egy olyan választ ami hasztalan,a kérdés kiírója törölhetné?


2010. ápr. 24. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de szupi lenne
2010. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a terhes vagy-nál jó lenne de ha egy csaj azt kérdi hogy pl.: cukeehh vagyok-eh? és ronda mint állat és ezt is írják vagy hogy helyesen írj ez pedig nyilván nem tetszik neki és törölheti. pedig az a legjobb válasz...
2010. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó. Képzeld el, mi menne a Politika kategóriában. :S

Egyes kérdéseknél nem lenne hülyeség. De régebben volt az, hogy a 0%-os (vagy valamennyi % alatti hasznosságú?) válasz nem látszott, csak ha külön kipipáltad, hogy látni akarod. Az elég jó megoldás lenne.

2010. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

várjunk... nem! a terhes vagy-t nem kell törölni! hiszen jót lehet rajta röhögni ez meg kell a népnek! szóval te szerintem terhes vagy! :D


üdv.: második válaszoló

2010. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a terhes vagy-os kérdéseik eleinte még viccesek voltak,mostmár kezdenek szerintem unalmasak lenni.és egrész igaza van a második válaszolónak,meg a harmadiknak is,de azért szerintem egyrész mégis jó lenne,de ez igaz,erre nem gondoltam hogy ez lenne a hátránya :S

köszönöm első válaszoló :)

2010. ápr. 24. 12:22
 6/13 A kérdező kommentje:
bocs,nem írok valami helyesen :D
2010. ápr. 24. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne jó.
2010. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem se lenne jó...mert akkor egyesek nem csak az olyanokat törölnék, hogy terhes vagy, hanem azokat is amik nekik nem tetszenek, ellentmondanak az ő véleményükkel
2010. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem lenne, és megoldódna a probléma ha nem írkálnának hülye kérdéseket.
2010. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!