Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lett a GYK-val? (többi lent)

Mi lett a GYK-val? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt belekezdenék,leírom,hogy ezt a dolgot nem támadásnak v. hasonlónak szánom,(mert szeretem a gyiket)hanem egy kis kritikának.(Csak jelzem a moderátorok felé,ha ki akarnák törölni a kérdésem.)

Most csak egy ilyen észrevételt írnék le.Ha jól tudom,ugye nemrég lett a GYK 10 éves. Láttam itt egy-két kérdést,amiben a kérdezők az esetleges szülinapi updateről v. új funkciókról "ábrándoztak".Aztán eljött október 21(bevallom,én is azok között voltam,akik egy kis GYK-s szülinapi újdonsgra vágytak :) ) és nem történt semmi változás. Minden maradt a régi,a design,a moderálás,stb. stb.,minden. Én szerintem ez a GYK-tól illetlenség volt.Miért ? Véleményem szerint,ha egy cég,márka,vagy bármi más 10 éve van jelen,azt azért meg kell valahogy ünnepelni.Lehet,hogy az oldal üzemeltetői,szerkesztői,moderátorai megünnepelték az oldal 10 éves fennállását,de nem hoztak be semmilyen új funkciót,stb.Én ezt,mint írtam,illetlennek tartom,ez legyen az ÉN véleményem,nem kell belőle vitát csinálni,ki-ki döntse el magában,hogy mi az illetlen és mi nemzzz.

És mégegyszer,ez csak egy kritika,senki se vegye sértésnek ! :)

A TI véleményeitekre is kiváncsi vagyok !:)



2016. nov. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Az oldal így is megfelel a funkciójának, nem hiszem, hogy ami eddig teljesen bevált, azon kellene bármit is változtatni.

Persze ez csak az én véleményem.

2016. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sem kell minden áron változtatni valamin, ami elég jól működik.

Van viszont még egy dolog, amit lehet, hogy csak én látok így:

az oldal üzemeltetői és dolgozói nem igazán szeretnének a mindenképpen szükségesnél többet dolgozni itt.

2016. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Mi indokol bármilyen változtatást?

[link]

2016. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl. az, hogy nem lehet *kiemelni* vagy _aláhúzni_ semmit az írásodban, de még /dőlt betűvel/ sem írhatsz semmit.

Ezek egyszerű és nagyon hasznos változtatások lennének.


Persze választ sem kaptam az ötletemre.

2016. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
Kevesebb. Reklám.
2016. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te fizettél az oldal használatáért? Valószínűleg nem, hiszen ingyenes a szolgáltatás. De akkor miből tudják fenntartani? Nyilván a reklámokból. Kevesebb reklám -> kevesebb bevétel -> rosszabb szolgáltatás.


Ha eddig nem tudtad volna: ha reklámblokkolót használsz akkor egy darabot sem fogsz látni ezen az oldalon, és semelyik másikon sem.

2016. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!