Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyk lett az új gyerek iskola?!

Gyk lett az új gyerek iskola?!

Figyelt kérdés

Üdv.


Mostanság elég sokat tévedek a szexualitás rovatba.


Sajnos azt látom, hogy rengeteg a 18 éven aluli emberke.


Elvileg van egy efféle.:


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Erre miért nem figyelnek a moderátorok?



2015. nov. 1. 02:40
 1/6 anonim válasza:
84%
szerintem jobb ha megkérdezik . inkább a troll válaszolókat kéne szűrni
2015. nov. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
87%

Az csak egy felirat,hogy az oldal levédje magát. Ha valaki jelent egy ilyen kérdést,törlik,de amúgy nem,mert senkit se érdekel.

És szerintem inkább itt kérdezzenek,mint egymást "tanítsák" a tini kategóriában.

2015. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Talán két éve olvasgattam az újságot a buszon hazafelé, amikor megakadt a szemem az egyik cikken. A cikk nagy részletesen taglalta, hogy s mint szavazták meg, hogy ezután a 14 éves beleegyezési korhatáros törvény mellé beiktatják a 12-17 év közötti fiatalkorúak szexuális kapcsolatteremtési lehetőségét is. Két másodpercen belül végigpörgött a szemem előtt a gyakorikerdesek.hu összes kérdése, amit az elmúlt 4-5 évben feltettek a Szerelem, szex kategóriában, és rájöttem, hogy valami elképesztően hatalmas hibát követtek el azok, akik megalkották, illetve jóváhagyták ezt a törvényt...
2015. nov. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%

A szexualitással kapcsolatos kérdések, kiváncsiság bizony nem 18 évesen merülnek fel nagy %-ban, hanem 12-14 évesen. Mivel anonim az oldal bátrabban mernek/mernének kérdezni olyat amit otthon nem mernek. Lássuk be! Néha jobb is!

A problémat én sem az érdeklődésben, kiváncsiságban látom.

Sokkal inkább a válaszok silányságában. Persze! Az anonimitás vissza élésre ad lehetőséget. U.n. "kamuzásra".

De válaszként sok a primitiv és Troll válasz.

Nem segitenek, de lagalább még jobban összezavarják a tinit.

2015. nov. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Valóban rengeteg a troll. Azt is be kell látni azonban, hogy ember legyen a talpán, aki az 1001-ik (szinte szóról szóra megegyező) kérdésre is képes türelemmel elmagyarázni mindent. 50 éve, ha a gyerek tudni akart valamit, elcsórta szülei polcáról Fritz Kahn A szerelem iskolája c. könyvét, és kiokosodott belőle. Ma senki sem fecsérli az idejét ilyen elmélyülést kívánó időtöltésre. Csak a felszínes ismeretekre van idő, aztán meg csodálkoznak, hogy nem megy a bicikli.
2015. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez igaz Miquel.

Dr. Benjamin Spock, Gólyahozza, ,stb.

Persze lehetnek újonnan érkezök. Lusták itt utána keresni. De! Az itteni kérdéseket is kirakja, ill. nem kell idd másolgatnunk ha tudja használni Google-t.

Ettöl függetlenül megprobálom őket komolyan venni!

Jó! Nekem se mindig sikerül egy-egy magaslabdát nem lecsapnom!

2015. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!