Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs hobby kategória?

Miért nincs hobby kategória?

Figyelt kérdés
vagy csak én nem találom?

2016. nov. 13. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert tág fogalom. Mi lenne a téma lényege?
2016. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most megfogtál,de szerintem lenne rá igény
2016. nov. 13. 22:38
 3/6 2*Sü ***** válasza:
100%

Van, akinek a túrázás a hobbija. Lásd: Sport/mozgás » Egyéb kérdések. Vagy ha mondjuk túra GPS-t keresel, akkor Elektronikus eszközök » GPS, navigáció.

Van, akinek a sütés-főzés a hobbija. Lásd: Ételek, italok » Sütés, főzés.

Van, aki számítógépes játékokkal szeret játszani. Lásd: Szórakozás » Játékok vagy Számítástechnika kategória, ha valami problémád van.

Van, aki az állatokért rajong. Lásd: Állatok kategória

Van, akinek a nyelvtanulás a hobbija. Lásd: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás.

Van, aki focit néz. Lásd: Sport, mozgás » Labdajátékok

Van, aki olvasni szeret. Lásd: Szórakozás » Könyvek


A hobbi – amúgy így i-vel és nem y-al írandó – az nem egy témakör, hanem egy időtöltési forma, amibe kvázi bármi belefér.

2016. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pedig én is többször hiányoltam már. Horgolással, gyöngyfűzéssel, fonással meg hasonlókkal kapcsolatban. Ezek semelyik kategóriába nem passzolnak.
2016. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Horgolással és gyöngyfűzéssel kapcsolatos kérdések az Otthon -> Lakberendezés kategóriában szoktak lenni.
2016. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2*Sü ***** válasza:

> Pedig én is többször hiányoltam már. Horgolással, gyöngyfűzéssel, fonással meg hasonlókkal kapcsolatban.


Akkor igazából neked nem a semmitmondó Hobbi kategória hiányzik, hanem a Kézimunka alkategória, ami talán az Otthon, vagy a Szórakozás kategóriájába kerülhetne.


Hiába no, nincs az a kategorizálási rendszer, amiből nem lógna ki valami.

2016. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!