Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Írnátok példát arra, hogy mi...

Írnátok példát arra, hogy mi miatt kaptatok már felszólítást a moderátoroktól vagy milyen témájú kérdéseket szoktak törölni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Irjátok meg már légyszi!

Nem tudnátok úgy megfogalmazni, hogy ki lehessen írni, persze személyes adatok nélkül.?

2010. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én receptet tettem közzé az ételek italok témakörben...

Gondoltad hogy pont azt nem lehet???

Úgy fogalmaztam meg hogy: Akarsz egy jó receptet? Katt ide!

Olyan piros betűs felszólítást kaptam hogy csuda, sőt meg lettem fenyegetve hogy kitiltanak az oldalról ha ezt így folytatom... Jaa és persze azonnal törölték a kérdésemet :DDD

Pedig az ember azt gondolná hogy kajás témában elfér a recept nem?????????

2010. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam egy törölt kérdést, ez volt a címe:


Feljelenthetem-e az apámat csendháborításért, a nyugalmam megzavarásáért, idegesítésért? - 32 válasz


De ha rányomtam a linkjére a hírlevélből, nem jött be csak ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog

2010. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Egyszer felidegeltem magam a nyilvánvalóan pontvadászati célú esztelen láncolatokon és én is írtam egyet ami túl provokatív lett. Nagyon letoltak érte, törölték, stb.

Olyasmi volt, hogy ha jó közelítéssel megmondod mennyi 1+1 (negatív törtet nem fogadok el) akkor azt felpontozom.

2010. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Az egyik (aktívnak látszó) öngyilkosjelöltet terelgettük vissza az életbe (tanácsot kért volna a kivitelezéshez, de nem kapott), másnap kíváncsi lettem volna él-e még, de nem volt sehol a kérdés/válasz.
2010. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kezdtem a kérdést, hogy: Nektek..., erre jött a felszólítás, hogy ne írjam egyes vagy többes szám második személyben, mert ez nem csevegős fórum. Megfogalmaztam máshogy, és kiírtam úgy, de a kérdés ugyanaz volt, és "csevegtünk" a témáról.
2010. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fenyegetnek, hogy kivágnak :D

1. Töröltek egy, a salakanyaggal kapcsolatos kérdésemet. A szinonimáját esszel kezdtem és arral folytattam, majd ással fejeztem be.

2. Egy válaszban a férfi nemiszervre egy, a moderátoroknak nem tetsző szòt használtam. A magánhangzòt pedig kipontoztam... XD

2014. aug. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!