Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt a Gyik-on lehet üzenni a...

Itt a Gyik-on lehet üzenni a fejlesztő team-nek?

Figyelt kérdés
azt be lehetne vezetni hogy a kérdező törölhesse a nem odaillő kommenteket?
2010. máj. 3. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ablak alatt van egy "Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!" link, amivel jelezheted ha bajod van. Ez miért nem elég? A moderátorok biztos meg tudják ítélni, hogy mi az ami nem oda való. Ha mindenki magának módosítaná a válaszokat, nem lenne jó.
2010. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem ha a kérdéssel hanem a válasszal ha baj van

akkor a kérdező kitörölhetné nem?


vagy mint a kicsit nagyobb külföldi oldalon van a kérdező által legjobbnak ítélt válasz

2010. máj. 3. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem lenne hülyeség. Mármint a legjobb válasz kiemelése. A többi válasz olyankor maradhatna összecsukva vagy ki lehetne emelni első helyre a legjobb választ.

Viszont a felhasználó általi törlés szerintem felesleges.

2010. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát azért mégiscsak jó lenne a komment törlése:

pl.

kérdés: Melyik Fényképezőt vegyem meg?

válasz: szerintem terhes vagy


az ilyeneket simán ki lehetne törölni

2010. máj. 4. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
De ezen válaszok helyességét meg tudja ítélni a moderátori csapat is, egyszerűen válasz szinten lehetne jelenteni a válasz helytelenségét. A felhasználó általi törlés visszaélésekhez vezethet, olyan válaszokat engedne kitörölni a kérdező részéről amik neki nem tetszenek eléggé, valamilyen módon hasznos plusz információt sértőnek találnak magukra nézve, stb...
2010. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó, de a legjobb válaszos nem rossz 5let
2010. máj. 4. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az info@gyakorikerdesek.hu e-mail címre írva letörlik a nem odaillő választ. Én írtam már, megindokoltam, és belinkeltem, nemsokára pedig eltűnt a válasz, és még a modik is írtak, hogy köszönik a bejelentést.
2010. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az jó
2010. máj. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!