Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha bejelentett egy ember itt...

Ha bejelentett egy ember itt gyakorin és törölték a kérdéseim akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Megismertem itt egy embert összevesztünk és egy pár kérdésem letötölték,mert feljelentett.Nem tudom miért tette,amikor ilyen kérdések voltak például,hogy milyen legyen az első autóm.Mire számíthatok?letiltanak?valami bírság?délelőtt kérdést se tudtam kiírni.Most mire számíthatok.A válaszokat köszönöm.

2016. dec. 31. 16:28
 1/9 anonim válasza:
52%
Nem tudom, nekem sok válaszom törölték már, sokszor vagyok bunkó (amikből sokat nem töröltek), mégis mindig tudok írni és még csak nem is figyelmeztettek.
2016. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az autós kérdésedhez én írtam először választ, mégpedig belinkeltem egy másik kérdésedet amiben írod, hogy 15 éves vagy. Azért törölték, mert kamu volt. 15 évesen nem lehet másfél éves jogsid stb. Ha folytatod akkor kitiltanak az oldalról (vissza lehet jönni, bár nem simán csak új regisztrációval) és akkor nem fogsz tudni privát üzenetet küldeni, válaszolni és kérdéseket feltenni sem. Sőt, még a pontozásod sem lesz érvényes. Úgyhogy javaslom hagyd abba a kamu kérdések kiírogatását.
2016. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
3 év letöltendőre Mexicó legkeményebb börtönében!
2016. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Állj le, mert elvisz a zsákos ember. Nem viccelek.
2016. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
3-5 év letöltendőre ítélik a kamu kérdés kiírókat.
2016. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha idejében feladod magad, megúszhatod 1-2 évvel.
2016. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
10 évet kapsz.
2016. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

opera windózra/linugzra

ctrl shift n

vpn-tetsző ország

freemail reg

gyk reg

ez

2016. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

semmire

ezek csak üres fenyegetések

akkor van gond, ha csak ilyen balfékségeket írsz

néha egy-egy "adminnak nem tetsző" kérdés törlésre kerül - függetlenül attól, hogy valóban szabály ellenes-e vagy sem.


Elég, ha azt mondom, hogy a vallásommal ellentétes és már törlik is.

2016. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!