Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nekem miert nem valaszol...

Nekem miert nem valaszol senki GYIK-en?

Figyelt kérdés
Mindig csak 1 max 2 ember valaszol es azzal sem megyek semmire(mar bocsanat).Tegnap is feltettem egy kerdest erre szinten mint mindig max valasz erkezett. :(
2017. jan. 20. 08:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*max 2 valasz
2017. jan. 20. 08:12
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos bénán kérdezel

Na de linkeld csak mire nem kaptál megfelel9 választ

2017. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul vagy rosszkor kérdezel - mert ha nem érthetö a kérdésed, akkor sokan nem törik a fejüket azon, hoyg mit akartál kérdezni, vagy ha pl informatikával kapcsoaltos kérdést reggel teszel fel, sokkal kisebb az esély, hogy hozzáértö la´tja, mint este vagy éjszaka.


De ha belinkeled azt a kérdést, amire nem kaptál választ, többet lehet mondani arról , hogy miért nem írt rá senki.

2017. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eleg sok olyan volt de par mar nem aktualis...mert vagy magamtol jottem ra vagy csak ugy elmult magatol vagy ido kellett hozza stb.

Ez pl aktualis: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..

2017. jan. 20. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyan kérdéseket teszel fel, amire nem nagyon lehet mit válaszolni. A leggyakrabb ilyen kérdés, ami szokott lenni, pl: "2 napja késik a menzeszem, lehetek terhes?" Vagy: "Hosszasan bámult egy srác a suliban, vajon tetszem neki?"

Hát erre most mit lehet írni, azok kívül, hogy "Igen, lehetsz akár, amennyiben persze élsz szexuális életet", de ez annyira logikus hogy nem nagyon szoktak rá válaszolni. A másodikra szerintem tényleg semmit nem lehet írni :D

2017. jan. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Alltalaban probalok nem ilyen hulyesegeket kerdezni,mert ha igy lenne akkor is megtalalnam a valaszt mivel 60-an felteszik ezeket a "hulye" kerdeseket(marmint 1-1 kerdest) es nekem mar nem kell megkerdeznem.
2017. jan. 20. 08:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem a linket. Ez olyan kérdés, amire válaszoltak, de te tovább lovagolsz a dolgon. Nem fog senki egy problémára tudni olyan megoldást kínálni, ami azonnali eredményt hoz. Meg kell figyelni magad, a tüneteid, elgondolkodni, következtetéseket levonni, megkérdezni egy értelmes felnőttet stb.

Ha megszakad a válasz, szerintem arra kellene ösztönözzön, hogy elgondolkodj. Mindenkinek vannak néha testi tünetei különböző dolgoktól, de hogy neked épp mitől, azt egyedül te tudod kisakkozni. Itt csak tippeket kapsz, amit kaptál is. Google-n is rákereshetsz sok mindenre, és ott tájékozódni.

Attól még kérdezz bátran, de ha nincs válasz, ne önérzeteskedj, hanem gondolkozz:)

2017. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszod!:)

Viszont!

En ugy gondolom hogy ilyen magamtol is eszembe jut hogy kozmetikus tanacsat kerem es valoszinu kertem is mar mivel teljes panikban voltam.

Adott egy kremet ami eggyalatalan nem segiti a "seb" gyogyulasat es mivel nagyon csunya nem szivesen megyek sehova itthonrol amit mar kezdek unni es mar 2-3 napja ez igy van ezert azt azert megszerettem volta/szeretnem tudni hogy mikorra mulik el korulbelul mert akkor ugy tervezem a programokat.

2017. jan. 20. 08:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Megértelek. Viszont ez hogy lehetne megjósolni, mikor konkrétan nem is lehet tudni, mitől van? Ha tudnánk, akkor sem, mert van akinél 2 napig tart egy tünet, van akinél ugyanaz 1 hétig, bőr érzékenységétől és külső behatásoktól függően.

Ne törődj vele, ne korlátozd magad emiatt. Majd elmúlik, ha nem, akkor elmész egy bőrgyógyászhoz. Addig is éld az életed, ahogy szoktad.

2017. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerencsere ezen a heten szunet volt a suliban mivel ujitanak valamit,de jovohettol kellene mennem :(

Es nagyon felek hogy nem fog eltunni de meg javulni sem.

Szerintem egy elsofoku egesi serules.Esetleg azt tudja valaki meddig tartad kb.

Tudom bőr fuggo,de azert jo lenne mar valamit tudni mert ilyen sokat egy heten mint most meg nem idegeskedtem

2017. jan. 20. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!