Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez az oldal mire való?

Ez az oldal mire való?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom hogy mire való, de nem látom, hogy ennek megfelelően mennének a dolgok. Feltettem itt pár teljesen normális kérdést. Nem bonyolult témában, semmi különöset. És sosem kaptam még egy válasznál többet, az biztos.

Persze, az embereknek van jobb dolguk is, mint itt ülni egész nap és válaszolgatni. De akkor mégis mire való ez az oldal?

Teljesen elcsépelt, kamu kérdésekre jönnek a válaszok ezerrel. Megy a hülyeség, az ezotériában meg a papolás kitalált dolgokról (ez nem támadás, csak vélemény). De ha az ember tényleg meg szeretne valamit tudni, megszeretne valamit oldani, amire nagyon google-ön sem talál választ arra itt sem nagyon reagál senki.


Ez csak egy sima felháborodás igazából. Erre se fogok választ kapni, mert ez egy amolyan költői kérdés.

Ha kapok is, az is csak annyi lesz, hogy:

-hülye kérdéseket teszek fel

-az emberek nem tudják rá a választ (ami nincs fent google-ön, az valszeg itt se lesz megválaszolva mert olyan a kérdés)


-ez speciál tényleg egy hülye kérdés, mégis ha valaki meglátja fel fog háborodni az én felháborodásomon.



2017. febr. 7. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ok
2017. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Felháborító, amit írsz!

Sztem simán csak hülye kérdéseket teszel fel!

2017. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na így kell ezt, már több választ kaptam erre a hülyeségre mint a többi kérdésemre.
2017. febr. 7. 22:06
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

:) Lehet nem kérdezel elég konkrétan és senki sem veszi a fáradtságot, hogy leírja Ádámtól és Évától a dolgot, max annyit odaböffent, hogy "google mire jó?"

Esetleg túl specifikus a kérdés, akkor szoktam még ilyet látni, mikor halvány gőze sincs senkinek a valódi válaszról, az az egy ember, aki meg ért is hozzá és GYK-zni is szokott pont nem látta meg...

2017. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy többnyire az utóbbi szokott fennálni. Persze tisztában vagyok vele, hogy speciális a kérdés. De egy könnyen megválaszolható kérdésre magamtól is rá jövök, vagy akárhol találok rá választ. Ezért logikusan csak az olyanokat teszem fel amit már tényleg nem tudok, de ahogy elnézem általában mások sem.

Csak már kezdett nagyon idegesíteni a dolog, és le kellett írnom feleslegesen, nem kell vele foglalkozni. Majd észben tartom, hogy ne legyek ideges, ha egy speciálisabb kérdésről nem csak nekem nincs fogalmam.

2017. febr. 7. 22:25
 6/14 anonim ***** válasza:
1. Linkelnél egy-két kérdésed, hogy mikre kell gondolni? mert azért így mi is csak kb. körbetippleni tudjuk vakon…
2017. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából már megbékéltem a tudattal, hogy csak nem vagyok elég toleráns vagy hogy lehet hogy tényleg hülye kérdéseket teszek fel, de tessék itt van pár példa, ahogy kérted (azóta nagy nehezen az összeset megoldottam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__76.. (itt önkritika szerint, kicsit össze-vissza fogalmaztam, de nem az lesz itt a probléma)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

(itt ugyan kaptam egy választ, ami nagyjából kisegített, de utána magamtól kellett kikövetkeztetnem a dolgokat, végül keresgélés után a témában találtam választ, szóval ez az én hibám)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__8..

(ez tényleg speciális kérdés, és kevés dolgot írtam, de ha valaki képben van, be tudja határolni és rákérdez a kérdésed pontokra)

De mint mondtam, lenyugodtam, és rájöttem hogy a valószínűsége, hogy pont van itt valaki aki ért a reshadehez, vagy razer fülese van, 0.01 alatt van. Szóval feleslegesen tettem fel a kérdést. De néha mindenki felpaprikázódhat.

2017. febr. 7. 22:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Na, jó, az utolsó kérdésemet visszaolvasva még nevettem is egy jót azon a fogalmazáson, jézusom! :'D
2017. febr. 7. 22:44
 9/14 anonim válasza:

Én ma jelentkeztem be, és azon háborodtam fel, hogy nem írhatok kérdést, választ bármikor, csak 5 percenként. Én is osztom a kérdező véleményét egyébként. De ugye később ez majd elmúlik. Vagyis az hogy csak korlátozott időben írhatok?

Tudom, ne írjak válasznak kérdést, de ebből még egy tök jó beszélgetés is kisülhet, és kommunikáció közben kérdezők is vannak.

2017. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ay carramba! ***** válasza:
Ahány ember, annyi kérdés, téma, válasz, probléma, érdekeltség, nézet, vélemény.
2017. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!