Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van köztetek, aki már GYK-függ...

Van köztetek, aki már GYK-függőnek érzi magát?

Figyelt kérdés
Aki minden nap belép, akár többször is, munkaidőben, mert késztetést érez, hogy válaszolgasson, kíváncsi az új kérdésekre, válaszokra, stb., és úgy érzi, hogy enélkül már nem is teljes az élete?

2017. márc. 8. 20:37
1 2
 1/15 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Jelen :-D
2017. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

én régen sokat GYK-ztam, aztán hónapokig kb semmi (hetente 1-2 levél nézés), most ismét visszatértem, mert egyszerűbb elterelni ezzel a gondolataimat...itt kommunikálhatok emberekkel úgy, hogy nem tudnak rólam mindent, elmondhatom mi bánt, esetleg segíthetek másoknak ami feldob...nem nevezném függőségnek, mert akármikor fogom azt itt hagyom, nem érzek késztetést, hogy GYK-zzak, csak akkor más elfoglaltságot keresek...van így is 10001 lehetőség, de lelki gondok miatt nem tudok bármire tartósan koncentrálni, más közegben ahol kommunikálni tudok ott meg túl sok olyan ember van akiknek nem mondanám el mi a bánatom...


24F

2017. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
87%
én:(
2017. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Egy ideig az voltam, folyton fent lógtam ha kellett, ha nem.

Most már nincs meg a nagy érdeklődés, ritkábban jövök és a munkám is több időt vesz fel, közben pedig lehetetlenség feljönni. :)

2017. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
77%

Van ám... remélem, ha egy kicsit jobban alakulnak majd a dolgaim, lesz megint életem GYK nélkül is :D

22L

2017. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Időnként én.
2017. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
83%
Többször lépek be, mint kéne, de kíváncsi vagyok mindig. Sajnos annyi beteg kérdés és válasz születik, hogy hajlamosak eltorzítani az ember világképét.
2017. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Reggeltől délutánig dolgozom, közben 1-2x, ha benézek, hogy jött-e levelem, hálistennek elég sokszor kapok. :) Szóval max csak munka után vagyok itt, amikor épp nem futok vagy más tevékenységet űzök. De eléggé lapos lett az oldal, meg amúgy is, itt a tavasz, szóval irány a természet.
2017. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
62%
Függőnek nem mondanám magam, de néha jó irkálni.
2017. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Jelen. És mivel otthonülő introvertált vagyok, remélem, hogy a világ egy boldogabb hely.
2017. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!