Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek a komolytalanabb, kötetlenebb típusú társkeresők valamelyikéről (pl. Badoo, Tinder, Csajokéspasik) lett normális, hosszútávú kapcsolata?

Figyelt kérdés

Most nem a Randivonalra, a Párom.hu-ra és a hasonlókra gondolok, hanem a Badoora, a Csajok és Pasikra, a Tinderre, stb. Ez utóbbiak aztán szerintem tényleg alkalmatlanok komoly kapcsolat kialakítására, de hátha néhány kedvezően alakult sztorival majd rám cáfoltok.

Tehát, vannak ilyen hölgyek és urak? Ha volt ilyen, mennyi ideig tartott?



2017. márc. 7. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első férjemet a love.hu-n ismertem meg, 7 évig tartott.


A másodikat a Badoo-n, azóta is szerelem.


Harmadik nem lesz:)

2017. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tinderről, háromnegyed évig tartott. 42F
2017. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tinderről, kb. fél évig. Az nálam hosszú.
2017. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

pedig a randivonalnál, párom.hu-nál elittársnál komolytalanabb társkereső nincs, legalább is ha a tényeket nézzük, és nem a reklámszöveget.

Tinderen pl facebook account kell, így a kamuprofilok elég ritkák. Badoo nemzetközi, így nem hoznak létre az üzemeltetők magyar kamuprofilt, mert ugye magyarország jelentéktelen piac. Ellenben a fent említett komolynak reklámozott oldalakon a kamuprofilok nagy részét az üzemeltető hozza létre, és működteti botokkal, animátorokkal.

2017. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam regisztrálva randivonalon, rám írt boldog-boldogtalan, hiába adtam meg, hogy hány km-en belül szeretnék ismerkedni meg melyik korosztállyal, nagyon sok pesti pasas írt rám (vas megyei vagyok) illetve apám korú emberek, ráadásul üzenetet is csak úgy tudtál írni, ha fizettél érte. Szóval pár hónap után letöröltem magam, majd rátaláltam a badoora, oda először nem regisztráltam, csak körülnéztem a nyilvános profilok között és több szimpatikus férfit találtam az adatlapok alapján. Aztán regeltem magam és másnap már egymásra is találtunk egy kedves fiúval, akivel kölcsönös volt a vonzalom és nem lakott messze, aztán egyre több közös pont derült ki, ahogy megismertük egymást, lassan másfél éve vagyunk együtt. :) Mindkettőnknek ez az első kapcsolata társkeresőről.


25/n

2017. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!