Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ebay. Egy kis segítség kellene...

Nahoa kérdése:

Ebay. Egy kis segítség kellene, mit is tegyek! Ti voltatok már iylen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ebay, innen rendeltem egy égősort és az a helyzet, hogy fel lett adva nyomkövetésesen a termék, csak annyi a bibi, hogy útközben megsérült, így a feladóhoz visszakerült. Ő felvette a kapcsolatot, jelezte, most a raktárán nincs, 5-7 hét múlva érkezik új. Két lehetőségem van. Vagy megvárom azt, vagy visszautalja a pénzemet. Mit ajánlotok, mit tegyek?

Ha várakozzak, oké megteszem, de ha az utóbbit, a pénz visszakérését, akkor azt miként tudnám megtenni? Még soha sem voltam ilyen cipőben, így nem tudom. Neten utánanéztem, paypalos fizetésnél miként is lehet. Ellenben én nem úgy fizettem, nincs paypal profilom, csak megadtam a kártya adataimat, és ennyi kellett. Így is visszakapom rá a pénzt?



2017. márc. 22. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérj vissza térítést. Ebay-en csak paypal-al tudsz fizetni. Biztos, hogy van paypal számlád. Attól, hogy kártya adatokat adtál meg, attól még van számlád...
2017. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyes, ezt a baromságot honnan veszed? Gonodolod, minden bankszámlához automatikusan generálódik egy PayPal account? Ha esetleg még nem hallottál róla, eBay-en lehet banki utalással is fizetni (és még jópár módon). Az eladótól függ, mit tesz lehetővé.


Kérdező, az eladó valószínűleg el fogja kérni a nevedet / bankszámlát ahova a visszatérítést kéred.

2017. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. te egy igazi barom vagy.

9 éve árulok az ebayen. Csak paypal-al tudsz fizetni. Az, hogy a paypal számládra utalod a pénzt, vagy bánkártyát csatolsz hozzá az mindegy, mert a paypal számládon megy keresztül minden. Másképp nem megy... Ostoba!

2017. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj nagyobb bohócot magadból... Képzeld, még utánvétre is van elvi lehetőség. Ahhoz is kell PayPal, mi? :D
2017. márc. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te tudod mi az-az ebay?
2017. márc. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igen. És te?


[link]

2017. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak paypalal lehet fizetni...

Fel is van sorolva mi tiltott.

Korlátozott lehetőség van Usa-n belül ezekre, de csak pár kategória autók motorok.... Ez nem magyarokra vonatkozik...

Érmék és papírpénz> veretlen> Nagykereskedelmi veretlen

Motors> Hajók

Motors> autók és teherautók

Motors> autók és teherautók> Collector Cars

Motors> Motorkerékpárok

Motors> Powersports

Motors> Egyéb járművek és pótkocsik

Motors> Automotive Tools és kellékek> Kompresszor

Motors> Automotive Tools és kellékek> Shop berendezések és kellékek> Brake eszterga

Motors> Automotive Tools és kellékek> Shop berendezések és kellékek> Auto Liftek & Frame Machines

Motors> Automotive Tools és kellékek> Shop berendezések és kellékek> Egyéb Üzlet berendezések

Motors> Automotive Tools és kellékek> Shop berendezések és kellékek> Paint fülkék

Motors> Automotive Tools és kellékek> Shop berendezések és kellékek> kerékszerelő / kerékkiegyensúlyozók

Motors> Alkatrészek és tartozékok> Légi alkatrészek> Motor

Motors> Alkatrészek és tartozékok> Hajó alkatrészek> Motorok / Motorok és alkatrészek> csónakmotorok és alkatrészek> 200 LE felett

Motors> Alkatrészek és tartozékok> Autó- és teherautó alkatrészek> Motorok és alkatrészek

Motors> Alkatrészek és tartozékok> Motorkerékpár alkatrészek> Motor és alkatrészek

Motors> Alkatrészek és tartozékok> Performance & Racing Parts> Auto Performance Parts> Motor és alkatrészek

Motors> Alkatrészek és tartozékok> balesetes Parts Cars

Motors> Alkatrészek és tartozékok> Vintage Car & Truck Parts> Motor és alkatrészek

Üzleti és ipari> Építőipari> Épületek, moduláris & Pre-Fab

Üzleti és ipari> Healthcare, Lab & Life Science> Képalkotó & Esztétika berendezések

Üzleti és ipari> Heavy Equipment (összes alkategória)

Üzleti és ipari> Heavy Equipment alkatrészek és tartozékok (összes alkategória)

Üzleti és ipari> Ipar és fémmegmunkálás> Faipari> Equipment & Machinery

Üzleti és ipari> Industrial Supply & MRO> Tisztító berendezések és kellékek> Úttakarító & Scrubbers

Üzleti és ipari> Industrial Supply & MRO> villásemelők & egyéb felvonók

Üzleti és ipari> MRO & Industrial Supply> HVAC> HVAC egységek

Üzleti és ipari> Nyomtatás és grafikai művészetek> Kötészet és befejező berendezések

Üzleti és ipari> Nyomtatás és grafikai művészetek> Kereskedelmi Nyomdagépek

Üzleti és ipari> Nyomtatás és grafikai művészetek> Plotterek, széles formátumú nyomtatás

Üzleti és ipari> Restaurant & Catering> Nagykonyhai berendezés> Főzés és Felmelegedés gépek> sütők és tartományok

Üzleti és ipari> Restaurant & Catering> Koncessziós pótkocsik és átrakó> Koncessziós pótkocsik

Üzleti és ipari> Restaurant & Catering> Hűtés & Ice Machines

Ingatlan

Minden más> Felnőtt Csak

2017. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod az égő sort közötte? Én nem!
2017. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A srác Kínából rendelt. Ők csak paypalos fizetést használhatnak, mert a kategória miatt és az ország miatt is... Okoskodsz de fogalmad sincs semmiről.
2017. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!