Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet megoldani azt,...

Hogy lehet megoldani azt, hogy itt a gyakorikérdések oldalon egy alkategória kérdései ne jelenjenek meg?

Figyelt kérdés

Például szoktam válaszolgatni a szexualítás kérdéskörben lévő kérdésekre, és előfordult, hogy nem vettem észre, hogy a kérdés homoszexualítás alkategóriába tartozott, így a válasz is más jelentőséggel bírt. Erre a kategóriára például nem akarok válaszolni és nem szeretném a kérdéseket sem látni, mert zavarnak, viszont a többi kérdésre szívesen válaszolok. A többinél nem számít, hogy milyen az alkategória, mert a kérdésből úgyis kiderül, és nem is bír jelentőséggel, de egyes esetekben fontos. Tudom, figyelni kellene, de kivel nem fordult még elő, hogy nem volt elég figyelmes, ezért is jó lenne egy ilyen szűrő.

Tehát lehet valahogy szűrni ezt, és ha igen, akkor hogyan?


2017. márc. 24. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a weboldal kódjának átírásával lehetne megoldani.
2017. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módja a dolognak az lenne, ha végre létezne a kérdések/kategóriák rejtése funkció. Reddit motorja tudta már 20 éve is, és a GYK motor elvileg azt próbálná imitálni, ha nem is sok sikerrel.
2017. márc. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is meg lehetne oldani hogy a babamama kérdéseket ne adja be engem meg az nem érdekel tisza izé ezaoldal kanyarodik a gyomrom
2017. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Bemész oda, hogy Szexualitás és azon belül rákatt pl a heteroszexualitás fülre, ha csak a hetero kérdéseket akarod látni. Többinél is detto. Ennyire egyszerű.
2017. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!