Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha csak egyetlen bejövő...

Ha csak egyetlen bejövő üzenetem van itt, akkor azt nem tudom olvasatlanul kitörölni?

Figyelt kérdés
Nincs ott a kisnégyzet, míg ha legalább kettő van, megjelenik előttük.
2017. ápr. 1. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Az általam bejövőnek titulált: "Neked írt üzenetek" címen fut - hátha így valaki...
2017. ápr. 5. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Többször olvastam itt olyan felfedezésről, hogy lehet magunknak is üzenetet küldeni.

Most, a kérdésed kapcsán kipróbáltam, tényleg lehet.

Vagy megvárod, míg érkezik egy másik üzenet is, vagy küldesz magadnak egyet (tárgyat sem kell írni, üzenetként írsz egy karaktert), és máris megjelenik a törlésre jelölő négyzet a mástól kapott üzenetednél is. Elolvasás nélkül bejelölheted, és törölheted. Vagy a jelölőnégyzet helyett a „Mindet kijelöl”-re kattintasz, és akkor a saját üzeneted is törölheted, egyszerre.

Ha hosszú, bonyolult a felhasználóneved, nem szükséges beírnod a címzetthez, csak kijelölöd baloldalon, fent, a saját menüben, aztán Ctrl+C, majd Ctrl+V, és ott is van.

2017. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. ápr. 7. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!