Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet egy olyan embert...

Hogyan lehet egy olyan embert megkeresni itt a gyiken, akit letiltottak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még régebben megismertem valakit itt a gyiken és jó barátom lett, sokat beszélgettünk.

Tegnap szerettem volna írni neki, de azt írta ki hogy, vagy kitörölte a karakterjét, vagy le lett tiltva stb. A lényeg, hogy nem lehet neki írni.

Kérdésem az lenne, hogy nem lehetne valahogy megkeresni? Vagy neki kell új karaktert csinálnia?

És még esetleg az email címjéhez nem lehet valahogy hozzáférni, hogy oda is írhassak neki?


A válaszokat előre is köszönöm! :)


18/F



2017. ápr. 22. 13:14
 1/6 anonim válasza:
33%
Esetleg megtalálhatod a karakterje alapján. Ha újra regisztrál valószínű hasonló karaktere lesz! Hajszín, fegyók, és harci stílusa alapján ráismerhetsz!
2017. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

XDD aztaaa mit írtam!! Karakter xD

Nah mind1 :D

2017. ápr. 22. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel anonim az oldal ezért semmilyen felhasználói adatot nem láthatsz vagy szerezhetsz meg, főleg nem ahhoz kapcsolódó egyéb személyes információkat (név, e-mail).
2017. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos. :/

Akkor képtelen leszek várni, hátha újat regisztrál és megkeres.

Amúgy lehet újat regisztrálni nem? Attól hogy tiltották az előző FELHASZNÁLÓJÁT? xD

2017. ápr. 22. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert az IP-t is letiltják. Van aki meg tudja kerülni, van aki nem. Hiba csak itt ismeretséget kötni és az oldalra hagyatkozni, érdemes valamilyen független elérhetőséget szerezni.
2017. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen.

Még egyszer mondta is, hogy bármikor letilthatják, ezért elkérte az emailemet. Hogy feljegyezte-e vagy sem, azt már nem tudom. Hát végülis remélem, hogy majd írni fog rá.

Mert olyan hogy Facebook meg ilyesmit nem nagyon akart megadni.

Köszi a választ amúgy.

2017. ápr. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!